Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 104 / 1 / 0
Witam, istnieje możliwość w naszym klimacie uprawiać rośliny takie jak chacruna, caapi? Jakie one potrzebują warunki? Można gdzieś dostać nasiona? Nigdzie nic o tym nie widzę.

Pzdr
Uwaga! Użytkownik ecikpecik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 163 / / 0
Wiem, że na maya sprzedawali kiedyś żywe vines do uprawy. Co do nasion Psychotrii i chalipongi to czytałam gdzie można je kupić, powinno to być gdzieś tutaj w w dziale dotyczącym uprawy:

http://forums.ayahuasca.com/viewforum.php?f=13

Masz tam szczegółowe informacje odnośnie uprawy, a także gdzie nabyć żywe caapi vines. Sama nie powiem czy te rośliny przetrwają mrozy. Wydaje mi się, że nie, gdyż są to rośliny tropikalne, jeśli już to szklarnia ocieplana zimą albo hodowla w domu, ale w tej kwestii nie jestem specjalistą, więc jeśli chciałbyś je uprawiać to w powyższym dziale masz wszystko co powinieneś wiedzieć.
Uwaga! Użytkownik explorer nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.