Ulubiona psychodeliczna fenetylamina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Wasza ulubiona fenetylamina...

19%
Meskalina
95
24%
2-CP
121
8%
DOC
41
4%
DOI
20
2%
DOM
12
9%
2C-B
45
3%
2C-C
15
26%
2C-E
131
3%
2C-I
17
1%
2C-T-2
4

Liczba głosów: 501

Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 8 / 0

Ciekawi mnie jaki związek z tej grupy najbardziej preferujecie.
Pomoże to również osobą zastanawiającym się nad tym jaką substancje zakupić gdy będą musieli wybrać z pośród kilku...
Ponieważ większość zapewne uzna Meskaline jako najlepszą to można opisywać dwie lub trzy w kolejności ode najlepszej.

Mi na chwile obecną najbardziej podobała się 2C-E, ale dlatego, że tylko takiej próbowałem ;-)

[pozwoliłem sobie wprowadzić poprawkę o której mówi pokolenie]
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2009 przez Syn Bozy, łącznie zmieniany 1 raz.

• 3965 / 243 / 894

Brakuje 2-CP w ankiecie, a bDF - od czasu do czasu nie zaszkodzi przypomnieć - nie jest fenetylaminą.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

CBŚP na czele międzynarodowej operacji przeciwko narkotykom syntetycznym

Wartość "zabezpieczonych" narkotyków to blisko 365 mln zł.

Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 8 / 0

Sugerowałem się tym że jest psychodeliczną amfetaminą, a ta z kolei jest fenetylaminą...
Dlatego ważke także umieściłem

• 3965 / 243 / 894

W sumie zazwyczaj tak jest traktowana , niemniej jest to coś nowego.

Tak, że w ankiecie moim zdaniem może być ;-) , w sumie na marginesie tylko, nie w intencji poprawki, przyuważyłem.

Natomiast na drugą poprawkę, postulowaną przeze mnie, zagłosowałem. 2-CP to naprawdę dobra rzecz. Meskalina to legenda, wiadomo, ale poza kaktusowymi wywarami chyba mało kto próbował.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2009 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.

• 2744 / 25 / 0

I tak swoją drogą wątpię by ktokolwiek mając jakieś większe doświadczenie głosował na ważkę, straszne paskudztwo %-D

• 585 / 1 / 0

wazka wazce nierówna. czasem fajne efekty są ale to gówno za długo klepie.
ciekawe co na to waszka g

• 153 / / 0

2c-t-7 w ankiecie też nie ma, wstawiłbym jako ulubioną, bo mógłbym to szamać codziennie, ale ulubiona != najlepsza. Punkcik należy się też na pewno 2c-e i być może 2c-p (niewypróbowane).

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

1 miejsce na rowni:
2c-e :heart: :heart: :heart:
DOC :heart: :heart: :heart:
2c-p i DOM moga bycc jedyna godna konkurencja

swego czasu jadem codziennie 2c-t-7 i to calkiem fajna sprawa na zajecia na polibudzie ;)
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2009 przez świetliste macki kosmicznej jaźni, łącznie zmieniany 1 raz.

• 219 / 1 / 0

świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:
swego czasu jadem codziennie 2c-t-7 i to calkiem fajna sprawa na zajecia na polibudzie ;)
Inżynier - wizjoner, na takich zawsze jest popyt na rynku pracy :D

2c-e na chwilę obecną najwyżej. Dawniej było DOI, ale przejadło się, choć sentyment pozostał.
za to DOC-a nie chciałbym nawet za darmo.

Użytkownik nieaktywny
  • 174 / 2 / 0

podobnie jak ś.m.k.j
2C-E i DOC
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata