Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
Wasza ulubiona fenetylamina...
Meskalina
97
19%
2-CP
121
24%
DOC
41
8%
DOI
20
4%
DOM
12
2%
2C-B
50
10%
2C-C
15
3%
2C-E
131
26%
2C-I
17
3%
2C-T-2
4
1%

Liczba głosów: 508

ODPOWIEDZ
Posty: 165 • Strona 17 z 17
  • 414 / 47 / 0
Stan na dziś

1 meskalina (San Pedro)
2 MDA/2C-B (oba równie dobre)
3MDMA
5-HO-La La LaND
  • 692 / 70 / 0
Zdecydowanie dwacep! Jebniecie niesamowite, ostra psychodela zalewana zupa fraktalna we wzroku jak i sluchu, dodatkowo mocna stymulacja podkreslajaca euforie towarzyszacej doswiadczeniu. No i morderczy stalowy sniff %-D
Na drugim miejscu u mnie zdecydowanie DOC, najlepszy z serii DOx psychodelik o calkowitym dla sajko spektrum dzialania., osiagalnym w stosnkowo niewielkich dawkach. Dobrze, ze go nie banuja,
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 922 / 276 / 0
1. meskalina/ 2. MDA/ 3. 2C-B
PSYCHEDELIC WARRIOR
  • 2940 / 1593 / 35
Eh czasy 2c p piękne
Narcotic trust tylko i wyłącznie. Wiadomo jebać polityków co od 1989r sprzedali Polskę i dalej komuchy rządzą i myślą, że ktoś dla nich będzie walczył o co, o jaki kraj jaką Polskę? Na świecie liczą się pieniądze
  • 124 / 16 / 0
Uwaga! Użytkownik elonmusk nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 165 • Strona 17 z 17
Newsy
[img]
Mocny początek 2025 roku dla europejskiego rynku konopnego. Niemcy, Polska i UK na fali wzrostu

Początek 2025 roku przyniósł solidne otwarcie dla europejskiego rynku konopnego. Mimo trudności z poprzednich lat i sporych wyzwań regulacyjnych, wiodące firmy w sektorze notują rekordowe wyniki sprzedaży, a zainteresowanie rynkiem rośnie z każdym miesiącem.

[img]
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi

Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.

[img]
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki

Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.