L-Tyrozyna

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 24 / 1 / 0

A jak się ma branie L-tyrozyny w celu "odmulenia się", poprawy humoru i po prostu lepszemu funkcjonowaniu na co dzień przy jednoczesnym przyjmowaniu benzodiazepin ? Czy Bromazepam może spowodować iż nie odczuje działania kapsułek ? Lub czy kapsułka nie wpłynie niegatywnie na działanie tyrozyny
  • 1194 / 95 / 0

Bromazepam nie ma nic wspólnego z tyrozyną.

Na mnie tyrozyna nie działa jak większość supli, działa np bcaa czy kreatyna czy dobry termogenik reszta to chwyt marketingowy

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Tony narkotyków i substancji narkotycznych na czarnym rynku w Polsce

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności.
  • 2719 / 325 / 0

L-tyrozyna jest aminokwasem warunkowym, znaczy to że będzie wytwarzał jakaś ilość tyrozyny ale nie zawsze w odpowiedniej ilość - głownie w czasie stresu lub wyczerpania. Działać działa.
  • 5 / / 0

Ja aktualnie jestem leczony z powodu nerwicy SSRI + buspiron. Od kilku dni przyjmuje 500-mg l tyry. Oczywiscie ze działa. Tylko ja sie zastanawiam jak zmniejszyc szlak przemian dopaminy do noradrenaliny, bo zabaradzo mnie po tym telepie.
  • 139 / 21 / 0

Przeczytałem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi... Czy lepiej zamówić L-Tyrozyne czy NALT?

Druga rzecz, kiedyś na forum czytałem że jak bierze się L-DOPA często to docelowo po odstawieniu i tak będzie swego rodzaju zjazd.

Czy tutaj jest podobnie?

Jak wygląda sprawa łączenia tego z Adrafinilem? I czy sertralina i paroksetyna w połączeniu z L-tyrozyną albo NALT nie będzie przesadą? A jak nie to do tego miksu dorzucenie Adrafinilu nie będzie przesadą przesadą^2?

Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. dodatkowo bardzo ciekawi mnie pomoc przy odstawce opio. Jestem na buprze około 4mg/d. Czy ta l-tyrozyna pomaga jakoś zaleczyć receptory opio? Czy tutaj pomaga sam fakt dopaminy + placebo ?
  • 277 / 10 / 0

Zażywam tyrozyne w postaci proszku łyżeczką ktora odmierza 1,5g codziennje z rana praktycznie. Ostatnio odstawiam oxy (dawki od 20mg to 40mg dziennie, czasami i 60mg, weekendami to czasem nawet i 120 w ciągu melanżu z afterem) i jestem na buprze, która powoli mi sie konczy. Boje sie troche skręta, mimo ze było walone tak 3/4 miesiaca, teraz niepotrzebnie wydluzylem ciag odstawiajac buprą, ale za kazdym razem kiedy pojawia sie sraka to jednak wrzucam kolejną buprę (0,4). Nie wiem czy inwestowac w kolejna paczke bupry, bo ostatnio sie skonczylo tak, ze przewaliłem dawki ok 1,5mg bupry albo nawet i troche wiecej zeby miec bombe.
Zastanawiam sie czy zwiekszenie dawek terozyny moze byc lepszym rozwiazaniem niz kupno kolejnego bunondolu
  • 173 / 7 / 0

Stosuje teraz codziennie 1,5 gram z rana zamiast kawy i tyle samo przed treningiem. Muszę przyznać że daje radę :D najbardziej dostrzegam w znoszeniu zmęczenia psychicznego po treningu. Nie czuję takich sennych zjazdów. Wzmacnia działanie kofeiny.
  • 542 / 96 / 0

Również używałam i faktycznie znosi zmęczenie z tym że miksie z kofeiną powodował drżenie rąk.
  • 74 / 7 / 0

No dobra, przeczytałem cały temat i zamówiłem z (cut), bo to jedyne jakie znalazłem z wit. B6(+tauryna). I teraz pytanie do Was - bardziej ogarniętych. Zamówiłem w postaci proszku. Pisze, aby aplikować z wodą lub sokiem, więc jest jakie znaczenie co do wchłanialności w zależności od tego czym popijemy?

Nie podajemy źródeł substancji na forum. taurinnn
  • 2 / / 0

Jestem ciekaw jaki jest wasz staż w braniu l-tyrozyny. U mnie ok 4 miesiące. Dokładam też b6. U mnie działa aktywizująco. Brałem Escitalopram i Setraline (odczucia negatywne, spadek libido,w sumie jakieś 2 lata). Teraz może bupropion ?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata