Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 5 z 6
  • 663 / 13 / 0
citalopram 20mg daily + 20mg 4-AcO-DMT + 20mg Homecika.
Faza zdecydowanie bardziej euforyczna, jednak w sferze wizualnej wyraźnie słabiej.

Edit: Gdybym miał pobieżnie ocenić i rzucić jakąś liczbą, to o jakieś 40% słabiej wszystko działa, ale i 2x dłużej.
Po 150ug LSD zjedzonych na tolerce z tryptamin sprzed trzech dni, jeszcze wieczora dnia następnego, po przespaniu paru godzin, rośliny się lekko fraktalizowały.
Uwaga! Użytkownik 78tgyvrhsbn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 706 / 23 / 0
Klomipramin tydzień przerwy
4-HO-MiPT zadziałał zdecydowanie słabiej żeby odczuć poprawne efekty trzeba było zwiększyć dawkę x3 (60 mg) wtedy wszystko działało jak należy.
Wniosek przerwa powinna wynosić min 2 tyg.
  • 54 / / 0
Odkopuję temat.

Na fluoksetynie LSD dwukrotnie na mnie nie podziałało. Ale w tamtym okresie jadłam też olanzapinę, więc nie mogę stwierdzić czy to przez neuroleptyk czy koniecznie przez ssri.
Takie mam pytanie - będąc na wenlafaksynie (snri) jadł ktoś kwas/meskalinę/3ce/hometa/acodmt/grzyby? Głównie zależy mi na informacjach związanych z działaniem LSD. Chciałabym powrócić do tejże magicznej substancji, ale nie wiem czy opłaca mi się na nią napalać biorąc wciąż leki. A nie chcę ograniczać leków by zarzucić. Więc ktoś/coś? :-D
Uwaga! Użytkownik Rikissa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1431 / 70 / 0
Neuroleptyki zbijają działanie psychodelików, więc nic dziwnego, że po olanzapinie nie chciały wejść :).
Ja na Twoim miejscu wstrzymałbym się póki co z sajko, aż będziesz się dobrze czuła i odstawisz snri. Rób jak chcesz, na pewno będą spłycać działanie, a w wielu przypadkach w ogóle je uniemożliwiać.
Nie mogę Ci odpisać na maila, bo jest informacja, że konto wygasło, ale wysłałem wiadomość na skrzynkę hajpową ;).
LSD - Piękna i Bestia
  • 908 / 165 / 0
Okej ustaliliśmy że tryptaminy poklepią ale słabiej, teraz czy SSRI poklepie jak trzeba mimo zabawy z tryptaminami. Ani słowa odstawianiu- niewykluczone że fluoksetynę będę brał już zawsze.
(Jak usłyszę o zespole serotoninowym- zgłaszam posty do usunięcia.) Jeszcze nie rozgryzłem jak działa do końca mózg po tym połączeniu, ale pracuję nad tym.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 95 / 7 / 0
ssri poklepie?? sie w leb jeb
nij, to ma leczyc a jak kto sie le
czy to niech odstawi narkoty
ki :nuts:
cannabis
whisky
ananas (harm red)
  • 5 / / 0
Odkopuję. Czy na 60tce fluoksetyny + grzybki/LSD jest ryzyko zespołu serotoninowego? Czy po prostu klepnie słabiej?
  • 79 / 16 / 0
Jak ma się korelacja z tramadolem? Czy można bezpiecznie zapalić czange lub wziąć sporą dawkę LSD? Jest ryzyko zespołu serotoninowego? Jak długą przerwę sobie zrobić od tramadolu jeżeli jest taka potrzeba?
  • 1495 / 964 / 7
@ZupekChinski to jak mieszać w/w z SNRI, tylko takim instant, więc miks bezpiecznym nie jest, bo Czanga to MAOi (co innego czyste DMT, chociaż ja bym z tym ustrojstwem jakim jest tramadol jedyne co zmieszała to benzo), kwas to również igranie z serotoniną. Nie trzeba czekać jak w przypadku leków z tej grupy wieki aż puszczą, tylko dać sobie z dzień/dwa na opuszczenie lokalu przez tramadol i potem wrzucać co chcesz, tyle z plusów.
Chyba, żeś wjebany... Wtedy odczekaj zwałę lepiej.
  • 17 / 4 / 0
Ja za tydzien sprobuje zaczne i w sumie skoncze jak nie zadziala od jakiegos lajtowego 1P-LSD biore duloksetyne 90mg ZS sie nie boje bo juz nie jedno mam za soba a i ze mi to terapie zepsuje tez nie... Kiedys bralem venle i jakies tam OEV-y mialem ale to bylo tak dawno ze nie pamietam, wiem ze bylem zaskoczony tym co widze ale calkiem trzezwy na umysle po prostu jakies fraktale widzialem i tyle. Nie wiem czy to przez wenle oslabione dzialanie bylo czy za malo 1p wzialem czy to po prostu tak dziala
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 5 z 6
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.