Tryptaminy - podanie iniekcyjne

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2673 / 159 / 0

Jeśli masz możliwość to miej pod ręką kaptopryl, ponoć DPT mocno wjeżdża na układ krążenia i serducho. Have a nice trip ;)
  • 1359 / 44 / 0

A benzosy w razie czego nie pomogą? Ewentualnie jakiś aspargin ( %-D )?

Życzymy udanej jazdy. Psychodeliczne przygody (2020)

Po serii – lepszych lub gorszych – dokumentów i seriali eksplorujących tajniki kultury 420, Netflix zabrał się za równie fascynującą problematykę środków psychedelicznych, zaczynając od "Życzymy udanej jazdy. Psychodelicznych przygód", które, całe szczęście, nie są rutynowym “zrzutem informacyjnym”, oferując coś zarówno doświadczonym, jak i początkującym psychonautom a także badaczom kultury psychedelicznej.
  • 1 / / 0

a to DMT mozna gdzies kupic.. bo czytam i fajnie dziala.. i jak to brac bo podobno mozna mieszac ziolami i paloi

• 9 / / 0

ja podajac 5meomipt do miesniowo nie odczuwam bodyloadu, nie wiem czym jest to spowodowane, a kumpel na przyklad mial zjebanego tripa przez bodyload takze jest to kwestia osobista.

Dawkowanie im dla "5" mysle ze bedzie dobre 10-15mg dla osob ktore maja srednie doswiadczenie.
Dawke 20-30mg im polecam dla mocno doswiadczonych psychonautow.

frs

• 42 / 8 / 0

Podawałem DMT iv. Polecam metodę jeżeli ktoś ma kłopoty z waporyzacją. Wejście jest opóźnione o jakieś 2-3s wiec jest czas zdjąć staze i wyjąć igłę. Sam trip dość intensywny trwa około minuty, co za drugim razem wydało mi się przydługo trochę.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 1062 uczestników Wejdź na czata