Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Dobrze kombinujesz z tymi filtrami.
I masz rację z tą depresja po ćpaniu tramca
"Rutyna to rzecz zgubna "
Podkreślam: jednorazowo.
Notoryczne wybryki w takim stylu obciążają wątrobę okrutnie, a chyba zależy Ci na tym, aby organy były możliwie jak najbardziej sprawne, nie?
Jeśli planujesz dłuższą przygodę z tym wynalazkiem, to przeprowadź ekstrakcję, dokładnie tak samo jak kodeinę z Antidolu, aby pozbyć się syfu.
Po takim zestawie, jak Zaldiar, 37,5 mg+325 mg w konfiguracji 4 szt rano i 2 szt późnym popołudniem, strasznie z człowieka cieknie, żadna to rekreacja.
20 grudnia 2022Retrowirus pisze: @p4g4y0zzz(X) tej, myślałem że umarłeś :o
Dobrze kombinujesz z tymi filtrami.
I masz rację z tą depresja po ćpaniu tramca
Racja że żadna rekreacja, zatrucie jak po chujowym maku. Euforii żadnej po tym gównie nie uświadczycie jesli tego szukacie. Już DHC czy bupra vs tramal to całkowicie inna liga. A też na białą recke, jak dostajecie tramal od lekarza to i nie powinno być problemu z DHC albo bunondolem.
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
Po 2 tabletkach Ketanolu popitymi energetykiem już jest fajne uniesienie i stan. Po tym Poltramie bedzie lepiej?
Nie chce nic z tego wytącać aby ćpać tylko sam Tramal. Na tym mi nie zależy jak wiekszosci tu.
Ile ty tego bierzesz?
Co myślicie o mixie z Modafinilem? Dziś tak zrobie w pracy na nocce. Może bedzie lepszy lot w sensie wieksza lekkosc.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/1a12346x60.jpg)
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki
Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/271-216683_g.jpg)
18-letni diler zakopał narkotyki w lesie. Po zatrzymaniu grzecznie zaprowadził tam policjantów
Za posiadanie i udzielanie narkotyków odpowie 18-latek zatrzymany przez lipskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz wagi, a część narkotyków podejrzany ukrywał w słoiku zakopanym w ziemi. Młodemu mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.