Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Jeśli wam kiedykolwiek przyjdzie do glowy wciągniecie ssri wybijcie to sobie z glowy. Okropny ból wciagnalem cala tabletkie dobrze pokruszona na poczaku totanie nic nie bolalo bo nie calej minucie przerodzilo sie w okropny bol spuchlo mi podniebienie a nos caly sie zapchal ze nie dalo sie totalnie wysmarkac nic nie lecialo po 10/15 minutach zaczelo mi puchniec oko a potem juz praktycznie polowa twarzy. Bol nie porownywalny do zadnego twardego narkotyku ze szklem czy bez.

przeniesiono do właściwego działu
wątek dotyczy insuflacji – wrzucam to słowo jakby ktoś szukał
/surv
  • 1223 / 479 / 0
Jaki w ogóle miało to cel, co spodziewałeś się uzyskać ?
  • 4 / / 0
Nie bylem pewny czego sie spodziewac, po ssri mozna uzyskac jakis przyjemny stan gdy wezmie sie wieksza dawke i chyba oczekiwalem podobnego efektu po wciagnieciu tylko ze szybszego.
  • 99 / 32 / 0
@N0xxxd
Niby jaki przyjemny stan po większej ilości? To nie ta grupa leków.

Kuźwa SSRI donosowo, to rozumiem że zapewne kawę per rectum podajesz. Sorki ale srogą bekę mam. offtop /surv
Degustator wytworów firmy Molteni Farmaceutici
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.