Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Cześć.
Wątek może pierwszy ale zaglądam tu od lat pod takim czy innym loginem.
Naszła mnie rozkmina, obecnie pojawiło się trochę produktów typu hemp shot a sam susz cbd stał się łatwo dostępny. Każdy susz ma poniżej 0,2% THC (w teorii a w praktyce pewnie jeszcze mniej). Zastanawiam się czy mając 100g dekarboksylowanego suszu warto byłoby z tego zrobić masło, ekstrakt glicerynowy czy coś na kształt green dragona. Próbował ktoś? Dodam, że pół buteleczki amnesii od cannabis boys robi mnie już wystarczająco, więc na edibles jest dobra reakcja organizmu. Susz z kombinatu konopnego, tani jak barszcz. Interesują mnie jedynie opcje zupełnie legalne. :flaszka:
  • 41 / 9 / 0
Makumba/mleko konopne/masło z suszu dekarboksylowanego (bądź nie) od KK jest interesującą opcją, napisałem o tym post w głównym temacie o CBD.
Skoro odkryłem już mały potencjał, stwierdziłem, że zrobię MAKUMBĘ, czy tam mleko konopne, jak kto woli. Mały garnek, 400ml mleka 3,2%, kawałek masła, 20g suszu i 2g kiefu. Oczywiście susz wcześniej zdekarboskylowałem.

Cóż mogę powiedzieć, dawno takiej bomby nie miałem XD

Wchodziło może z półtora godzinki. Totalna indiczna zajebka, nie będę się rozwodził, szybko z dworu wróciłem do domu, padłem na łóżko i tripowałem w spokoju, gdy po godzinie nagle kurewsko zaczął boleć mnie brzuch. Nie szło wytrzymać, żadnych prochów nie miałem, więc najzwyczajniej usnąłem.
Na drugi dzień dalej odczuwałem efekt mleczka, nie było to zbyt przyjemne, a wręcz męczące.

Odbyłem też próby mleczka z samego kiefu 10g 6% CBD, lecz ten zadziałał niemalże jak te 7 wbić suszu do wapo, tylko słabiej i z większym gastro.
"biorę w ręce życie za łeb, niech ssie"
  • 211 / 18 / 0
Opcji na porobienie siewką jest od wuja. Ja już wzgardziłem ulicznym weedem z tego powodu ( nawet tym dobrym ) jest taki wątek tutaj na forum "konopie włókniste siewne przemysłowe" gdzie właściwa rozmowa zaczyna od strony nr. 2. Nie rozumiem po jaką cholerę wy to dekarboksylujecie i dopiero potem robicie makumby z tego jak że zwykłej suszonej można w 40 minut gotowania zrobić klepacza bo w jego trakcie sama się dekarboksyluje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️. Jak już musicie dekarbosylować to zmielcie to w jebany pył, zmieszajcie z kakao trochę wrzątku i reszta mleka. To dopiero jest moooocneeee. Chyba muszę FAQ zrobić na ten temat.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.