Kannabinoidy, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 3272 / 629 / 9
MDA-19.jpg

Znalazłem wzór. Wygląda to jak klasyczne JWHy. Tylko ma taki ciekawy pomost azotowy spajający obie części cząsteczki. Jak na moje oko nie ma się czego bać. Jest jeszcze 5F-MDA-19. Z fluorem jak w AMce. To już może kara być.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 8131 / 1483 / 2
Dupa.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/MDA-19

W badaniach na zwierzętach był skuteczny w leczeniu bólu neuropatycznego , ale nie wywoływał efektów behawioralnych podobnych do marihuany. [1]
  • 3272 / 629 / 9
A co, spytali się: Ej królik, spizgałeś się czy nie?

Podchodzi pod analogówkę? Znając życie jak chemicznie nie to biegły służbista przybije, że nielegal.
izomery substancji psychotropowych wymienionych w niniejszej grupie, jeżeli istnienie takich izomerów jest możliwe w ramach użytego oznaczenia chemicznego, chyba że izomery takie są wyraźnie wyłączone,

estry i etery substancji psychotropowych wymienionych w niniejszej grupie, jeżeli istnienie takich estrów i eterów jest możliwe, chyba że są one wymienione w innej grupie,

sole substancji psychotropowych wymienionych w niniejszej grupie, włączając w to sole estrów, eterów i izomerów, o których mowa wyżej, jeżeli istnienie takich soli jest możliwe.
Ktoś ogarnięty chemicznie wypowie się czy to trafia w te kryteria? Ja myślę, że nie bo to nie izomer, wzrór sumaryczny inny. Estry raczej nie bo to amid jakiś pewnie. Pod sól żadnego nielegala też nie podpada.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.