ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam,
Kiedyś miałem przygodę z mieszanka różnych substancji jednoczesnie. Mało pamiętam z efektow poza absolutnym uczuciem "uzywania" mozgu w 100%. Wzialem tamtego wieczoru okolo 4-5 tabletek e (slaba jakosc I w wiekszosci byly z amfa) do tego 2x alprazolam 1mg I okolo pol do grama kokainy (czystosc w granicach 60-70%). Pomijam spozywana Marihuane. Doprowadzilo to do pewnego rodzaju glicha z moimi oczami I widzenie czarnych plamek przez okolo tydzien. Dziwne migajace czarne punty.
Mam dwa pytania dotyczace calego zdazenia
1)Czy opisana sytuacja mogla miec realny wplyw na moj wzrok ?
2) Czy ilosci mogly doprowadzic do uszkodzenia receptorow? Mam od tamtego czasu duzy problem z odczuwaniem pozytywnych emocji.
Dziekuje bardzo za uwage oraz odpowiedzi.
  • 73 / 30 / 0
MDMA zostawia wypłukaną serotonine przez jakiś tydzień więc samopoczucie może być gorsze o ile takowe w pigułach było, kokaina kilka do kilkunastu godzin po zażyciu może powodować dołek bo człowiek tęskni za tym boskim stanem ale najpózniej po przespaniu się przechodzi a feta tak ze 2-3 dni max (głownie przy większych ilościach i ciągach) , alprazolam używany często zwiększa ryzyko depresji i myśli samobójczych itp. ale jednorazowa dawka nie sądze by dała taki efekt, inna sprawa że jak raz się najebiesz dobrym koksem to żadna czynność w życiu już nie będzie tak samo przyjemna bez koki :mniam:
Ogólnie mix zajebisty (coco i alprazolam + opio mój ulubiony mix) ,ale kokaina niszczy wzrok podobnie jak mefedrony i inne beta ketony (amfa chyba też ale pewności nie mam ) więc to normalne że po spożyciu dużej dawki w krótkim (lub jeszcze większej w dłuższym czasie) czasie miałeś problem ze wzrokiem, gorzej w tym że to powinno przejść po odespaniu jeżeli dawno nie byłeś to polecam wizyte u okulisty bo tylko on może ci powiedzieć czy wzrok się pogorszył, ale myśle że nie ma się o co martwić
Sometimes life gets fucked up
That's why we get fucked up
I can still feel your touch
I still do those same drugs

:pacman: :kreska: :nos: :skret: :tabletki: :amfa: :extasy: :bongo: :papieros:
All I ever wanted was a Benz and a bad bitch
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).

[img]
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie

W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.

[img]
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.