Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 72 / 1 / 0
Siemanko, od dłuższego czasu borykam się z problemami z jelitami. Konkretnie jest to powiększone jelito, wyraźnie odstające i wyczuwalne palcami po lewej stronie, esica i okolice. Ponad to sam odbyt odstaje mi trochę niczym akordeon gdy siedzę na dzbanie a i w środku mam żylaki %-D
Pierwszy problem wiążę się głównie ze stymulatami ale i w jakimś mniejszym stopniu również z heroiną. Nie wiem co dokladnie dzieje się po tej lewej, dolnej stronie jelita, ale jestem przez to często osłabiony i mam wrażenie jakby rozpierdalało mnie tam od środka.
Drugi problem, związany bardziej z opiatami to te cholerne żylaki i niemożność wypróżniania się. Obecnie trochę się ogarnąłem, jestem po detoxie i nie jestem już wjebany po całości, ale co tydzień, dwa przez parę dni lecę na opio-kryształowym maratoniku i stare problemy się później odzywają.

Ma tu ktoś może podobne problemy i może rzuci jakimiś sposobami, radą, bo martwi mnie to wszystko.
Do lekarza będę musiał się wybrać najpewniej, ale mam duże opory bo ostatni konował zadzwołnił na psiarnie w trakcie wizyty i od tego czasu unikam jak ognia lekarzy. Więc póki co domowe sposoby pozostają.
  • 1872 / 436 / 0
20 lutego 2021zolpidem_zz pisze:

Ma tu ktoś może podobne problemy i może rzuci jakimiś sposobami, radą, bo martwi mnie to wszystko.
Do lekarza będę musiał się wybrać najpewniej, ale mam duże opory bo ostatni konował zadzwołnił na psiarnie w trakcie wizyty i od tego czasu unikam jak ognia lekarzy. Więc póki co domowe sposoby pozostają.
Jak to ?? Ale to przez to że się zacząłeś jak Cham zachowywałeś czy przez twoje wewnętrzne obrażenia stwierdził że bierzesz dragi ?? Możesz przybliżyć o co tu chodzi ??
  • 1290 / 352 / 0
musisz brac cos na dobre sranie bo zylaki masz od napinania sie i zatwardzenia.
Xenna w herbatkach, 2 naraz i wychodzi gladko.
  • 869 / 249 / 0
Xenna to po prostu senes. Warto pamiętać, że nie wolno go nadużywać, bo to jeszcze bardziej rozleniwia jelita. W dodatku, na zioła - tak jak na wszystko inne - rośnie tolerancja ;) Przy zbyt częstym piciu z dwóch torebek można wskoczyć na 10 a efekt będzie mierny.
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 1680 / 235 / 0
Whole food - czyli pełnowartościowe pożywienie jedzone przez jeden miesiąc i bedziesz zaskoczony jak dobrze sie czujesz. czyli nie jesz nic co nie jest pelnowartosciowe.

pelnowartosciowe = naturalne, nieprzetworzone.

kasze, ryze, makarony, warzywa na patelnie, swieze warzywa, pelnowartosciowe oleje, ryby, mięso.

unikasz: przetworzonego jedzenia - slodycze, ciasta, alkohol, chipsy, papierosy, opiaty i kryształy itd. :D

powodzenia, musialbys wytrzymac do Wielkanocy, wykorzystac Wielki Post do Wielkiego Oczyszczenia się na Wiosnę Drogi Kolego.
What do you think? You break bad?
  • 72 / 1 / 0
@Mordrag Przyznałem wprost, bałem się że mogę mieć martwicę na ręce od strzelania. Doktorek okazał się jakiś nawiedzony i zjebany, coś sobie ubzdurał i wezwał policje. Na szczęście przyjechał normalny typ i się z nim dogadałem. Ale stresu się najadłem i totalnie zniechęciłem do szukania pomocy.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.