Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 3 / 1 / 0
Witam, myślę o kuracji izotretynoiną, wiem że trochę to trwa. alko mogę odpuścić całkowicie, nie mówię że inne substancje nie ale jednak tak długi okres kompletnej trzeźwości jakoś mi się nie widzi. Czy palenie mj jakoś mi zaszkodzi? Mam ziomka który to robił, nic mu się nie stało ale wiadomo każdy organizm jest inny. Poza tym na sylwestra czy inne większe wydarzenia chciałbym wrzucić MDMA, w przerwach co najmniej 3msc. I właśnie tej piksy boję się bardziej, czy mnie nie rozwali w środku. Słyszałem też o skutkach ubocznych tego leku, takich jak psychozy, stany depresyjne, apatia itp. Porycie bani to dla mnie najgorszy scenariusz. Ktoś próbował, albo ogarnia takie suche fakty jak się mają takie połączenia na organizm?
  • 119 / 14 / 0
ta, moze wywolac stny depresyjne, szkoda, że moj dermatolog mi o tym nie powiedział...
co do dragów to brałem kode, jarałem zioło i w sumie poleciec z wuda też mi się zdarzyło i zyje, ale ja to ja XD
Uwaga! Użytkownik politomax__ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 912 / 202 / 1
Izotretynoina ma tak plejotropowe działanie na cały ustrój, że odradzałbym prawie wszystkiego co psychoaktywne pod jej wpływem. Nie zachodzi bezpośrednia interakcja farmakokinetyczna między MDMA (i metabolitami) a izotretynoiną, jednak może dojść do potencjalizacji działania hepatotoksycznego i kardiotoksycznego obu środków. Podobnie z działaniem psychotropowym, które mogłoby skutkować wywołaniem lub nasileniem zaburzeń afektywnych. Nie spotkałem w literaturze wiarygodnego raportu przypadku pacjenta MDMA+izotretynoina.
Rada: odrocz terapię do nowego roku i wejdź na izotretynoinę na czysto jeśli są silne wskazania.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 1290 / 362 / 0
mamy jeden przypadek smiertelny goscia co to wpierdalal i cos na to przycpal i zszedl, tj @jartexxx
  • 119 / 14 / 0
słyszałem tez przypadki samobójstw po izoteku. jest nawet w ulotce, ze moze powodowac mysli samobójcze. przejebany lek, ale na syfy pomaga, super.
Uwaga! Użytkownik politomax__ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.