Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Szukam srodka, idealnie jakby byl legalny ktory sprawia, ze jest sie bardziej gadatliwym, poprawia small talk i sprawia ze jest sie bardziej otwartym i chetnym do rozmow bawet z obcymi osobami.
Dobrze by bylo jakby nie zaburzal za bardzo swiadomosci tak jak np alkohol, a najlepiej wogole nie zaburzal.
Jakies propozycje?
  • 352 / 124 / 3
10 października 2020roytab pisze:
Każda substancja psychoaktywna zmienia/zaburza świadomość.

Oprócz w/w warunku, wszystkie pozostałe spełnia fenibut:
fenibut-watek-ogolny-t32654.html
Można bez problemu kopić na Największym Portalu Aukcyjnym.
  • 225 / 20 / 0
  • 1067 / 206 / 0
I don't do drugs. I am drugs.
  • 1982 / 209 / 0
Pregabalina %-D serio, po niej pojawia się gadatliwość.
Take DXM and Be Happy
  • 1223 / 487 / 0
ewentualnie baklofen w dużych dawkach,nawet samemu do siebie się gada %-D
  • 1290 / 367 / 0
2 lyzeczki kawy na strzal i potem lyzeczke co 2h
  • 1317 / 234 / 0
UMIARKOWANE dawki MDMA podbiją smalltalk na level pro, po zbyt dużych zrobisz z siebie pajaca, zbytnio się spoufalając.
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 2094 / 514 / 0
Dużo zależy o jaki typ rozmowy Tobie chodzi - czy bardziej o rozmowę z biznesem czy o randkę.
  • 356 / 71 / 0
według mnie też pregabalina, nie zamykała mi sie po niej gęba przy ludziach z którymi normalnie wcale nie mam ochoty sie otwierać
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę

Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.

[img]
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"

Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.

[img]
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło

Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.