Metadon- po jakim czasie zadziała oxykodon?

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2 / / 0

Witam jestem na substytucji metadonem ale nie starczy mi do konca tygodnia, mam oxykodon na dni bez metki i tu nasuwa mi sie pytanie, po ilu dniach blokujące receptory dzialanie metadonu zmniejszy sie na tyle zebym poczuł oksy? Myslicie, ze 2 dni bez metki i 60mg mnie porobi (nie mam telerki aktualnie). Pozdrawiam
  • 1027 / 27 / 0

Zależy jeszcze na jakiej dawce metadonu jesteś, ile brałeś oxy przed substytucją, jak długo na mietku?

Generalnie przyjmuje się, że dawka ok. 80mg wysyca/blokuje receptory i baaaardzo ciężko się przez nią przebić innymi opio. Jeśli Twoja dawka oscyluje wokół "blokującego" pułapu - najpierw redukowałabym do 50-60mg. Potem przerwa - 2 dni powinno być ok, coś powinieneś poczuć. Jeśli bierzesz mniej metadonu - myślę, że możesz się przebić nawet wcześniej. Sprawa jest mocno indywidualna, u różnych ludzi wygląda to zupełnie inaczej. Jedni dobierają przy 100-120 mg i czują dobieraną substancję, inni są zablokowani przy 40 mg.

Łączenie metadonu z innymi opioidami to łatwa droga do przedawkowania (nie czujesz efektów, więc podbijasz i podbijasz dawki, aż nagle bum... i budzisz się na sorze, jeśli w ogóle). Uważaj na siebie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Upominki za udział w terapii antynarkotykowej

Duński rząd zapowiedział pracę nad projektem ustawy, dzięki której wszystkie gminy w Danii będą mogły - młodzież biorącą udział w rozmowach na temat uzależnienia od narkotyków - nagradzać kartami upominkowymi.

ZX

• 333 / 115 / 0

Normalna dawka oxy to 10 mg donosowo a 60 mg to masz 30% lub wiecej szans na zdechniecie bez tolerki. Choc skoro jestes na mietku, to jakas tolerke masz, ale przypuszczalnie mala.
  • 2 / / 0

Na metadonie bylem 9 lat ale w maju sie wyzerowalem ze 140ml. I poplynalem w browna, mefedron i fenta. I od polowy wrzesnia znowu jestem na programie pije 70, ale wczoraj wyjebalem 210ml, o dziwo przy dawce 140ml czuje normalnie dzialanie 400-450mg tramadolu. Z tym, ze wiem ze tramadol to specyficzny opioid i przebija sie nawet brzez antagonizm buprenorfiny na receptory (potwierdzone info z autopsji). No a oxy to juz blizej helu bo półsyntetyk, tyle, ze keton. Kurwa patrze na ten OxyContin i tak mnie korci zeby pierdolnac, ale mam tylko 5 tabsów do poniedziałku. Aaa na oksy nie mam tolerki, wrzucalem sporadycznie jak nie bylo brazu albo fentanylu.

--------------------

Po poludniu walne 40mg w klamota bo mi lekarz sprawdza pachwiny na programie i zobacze jak bedzie. Do tego 6mg klona.

Scalono. taurinnn
  • 1726 / 390 / 0

Jeśli nie znasz działania na siebie oksykodonu solo, to nie łączyłabym tego z klonem, szczególnie w takiej ilości. Pierwsza próba solo, jeśli za słabo to dopiero dorzucać. @6LaVe6
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata