Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
  • 1 / / 0
Cześć niech ktoś opiszę tu dokładną syntezę dezomorfin. Ile paczek thiocodinu na niedużą ilość. Wkruszyć tabletki i co dalej. Jakie proporcje kofeiny. Jakie dawki jodu i fosforu z drążki od zapałek. Ile mniej więcej paczek zapałek. Proszę o dokładny opis z stawkami półproduktów. Najlepiej ilustrowana wykonanie. Proszę niech TUTAJ będzie ostateczny temat. Ps. Słyszałem jeszcze o dodawaniu nadmanganianu potasu. Zbieramy to w kupę w tym wątku od początku do końca. Jeśli ktoś może to zilustrować to by było super
  • 1053 / 71 / 0
Nie żebym się znał, ale nie lepsza (czystsza) byłaby koda ekstrahowana z Antidolu?
Uwaga! Użytkownik zioloziolo jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 127 / 14 / 0
Przydałaby się jednak na hajpie instrukcja (oczywiście tylko w celach edukacjnych) robienia krokodyla, ciekawi mnie sposób w jaki się go robi ze względu na że ciekawi mnie jakie produkty uboczne powstają przy syntezie i jakie syfy będą w produkcie końcowym
  • 43 / 2 / 0
Podam wam jedną ze słusznych ścieżek syntezy.
1)reakcja kodeiny z chlorkiem tionylu do alfa-chlorokodydu
2)redukcja
3)O-demetylacja
Każdy z tych kroków wymaga wiedzy i doświadczenia laboratoryjnego, starannego wykonania w przeznaczonej do tego aparaturze. A nie mieszania w garnkach i słoikach jodu i zanieczyszczonego fosforu z zapałek.
Inaczej zrobicie sobie krzywdę.
Skoro tak niewiele już pozostało
Wyruszmy ścieżką zatracenia
Wejdźmy głębiej i głębiej
A gdy ciemność zamknie się nad nad naszymi głowami
Zdamy sobie sprawe że nie ma już nas
Zostało tylko zatracenie...
  • 1806 / 97 / 18
Może w tym wątku coś znajdziesz, mi się nie chce go całego przeglądać. dezomorfina-t32116.html?hilit=dezomorfina
"Czekałem na miłość, lecz ona nie przyszła.
Czekałem na wolność, lecz śmierć była szybsza."
  • 905 / 163 / 0
Rosjanie tak robili. Pamiętacie? Ze dwa lata temu się nauczyli, Jak przetrezwieej to powstawiam zdjęcia jak potem wyglądali. Jak opiaty to tylko apteczne. Chyba że naprawdę nie zależy wam na kończynach.
Nie zniżajmy się do tego poziomu, kurde zabrali nam ogłaszamy zabrali recepty. Teraz będzie duży kłopot.
@GG Allin
Jeśli możesz zlikwiduj ten temat za jakiś czas. Albo trzeba uświadomić ludzią co to jest.
Nie ogarniam kto jest adminem tego działu jestem mega porobiony. Jak coś powiadom administrację. Ludzie porpbią sobie krzywdę.
poprawię post jak przetrzezwieje
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 593 / 103 / 0
Nie mam pojęcia o żadnych ekstrakcjach krokodyla, ale serio z thioco (kody) to się robi? xD aż byłem zdziwiony, w pewnym momencie myślałem że autor tematu to idiota albo troll.
koda+kofeina (literówka autora?) +jod+fosfor z zapałek, wow. To brzmi jak przepis na bombę.

A tak ogólnie to nie rób tego gościu, popieram poprzednika.
  • 551 / 161 / 0
19 marca 2020Sawant pisze:
koda+kofeina (literówka autora?) +jod+fosfor z zapałek, wow. To brzmi jak przepis na bombę.
No i to jest bomba biologiczna, ładuje się ją wewnątrz siebie i wyżera od środka człowieka, przecież te wszystkie zanieczyszczenia są gorsze od tego tynku w herze, albo czternastej przepłuczki po filtrach em es te %-D

Wydaje mi się, że gdyby już ktoś bardzo chciał zsyntetyzować krokodyla to w pierwszej kolejności niech zdobędzie czystą kodeinę. Nie z tabsów. Proszek. Jest taka. Tylko że chyba ciężej ją zdobyć, niż MST czy bezet, więc powodzenia...

Z syntezą krokodyla jest prawdopodobnie taki problem, że doczyszczenie tego nikomu się nie opłaca. Ciężko mi uwierzyć, żeby sama dezo wyrządzała aż tak kurewskie szkody, praktycznie żadne inne opio nie ma takiego działania, a tu nagle toksyczność ostra taka duża? Opio są raczej pod tym względem subtelne, te mocne mogą co najwyżej udusić, ale żeby wypalać dziury w ciele? No chyba nie. A wszyscy się przysięgli na tą dezo i zgodnie wołają, jaka to ona najgorsza; mieć gorszą sławę niż heroina to już wyczyn.
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 1311 / 159 / 0
A Metkat na ciepło ? I filtrowanie chusteczksmi za 50 gr to czemu nie zapałki i fosfor pewnie gdybym umiał robić krokodyla to bym to pukal... z braku innych opcji badz w jakiejs chwili zalamania moim zdaniem nie powinno być na hajpie takich "przepisow" żeby uchronić politoksykomanow hehe
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1066 / 237 / 0
E no bez przesady, jest przepis na kota, może być i na krokodyla. Jakaś komisja ma opiniować, który drug jest be, który cacy?
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.