https://en.wikipedia.org/wiki/Acetildenafil
Mial ktos stycznosc z acetildenafilem zwanym rowniez hongdenafilem?
Szczegolnie interesuje mnie dawkowanie - bo w necie czytam, ze dawkowanie jest zblizone do tadalafilu, ale na stronkach z rc byly/sa sprzedawane tabsy 100mg.
Jest to analog sildenafilu (dawkowanie okolo 100mg), ale chyba jest bardziej podobny do tadalafilu (dawkowanie: cialis tabsy 2,5-5mg, ale sa tez preparaty z tabsami 20-40mg).
Ktos? Cos?
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.