Czym wzmocnić działanie bupry

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 422 / 30 / 0

A DXM i bupra? Ma to sens? Albo sele?
  • 5 / / 0

bupra to bupra i koniec,poczytajcie o antagonistach,agonistach itd....... receptorów opio - tak w wielkim skrócie
benzo ? Piwo ? :)) ja pierdziele :)
No benzo wzmocni działanie np hydroksyzyny i co ? a hydroksyzyna wzmocni działanie wszystkich innych leków uspakajających,nasennych itp.... Piwo zwiększy działanie innych wszystkich leków uspakajających / nasennych i odwrotnie - ale nie zmieni działanie
trampek,od którego ludzie idą na program substytucyjny - ma wzmocnić działanie bupry ? no chyba że działanie absynencyjne trampka jak ktoś od niego uzalezniony - podziwiam waszą kreatywność,ale gdzieś dodałbym ludzkie myslenie i te posty wsadzcie sobie ..... :)
Jak sie chce ktoś najebać buprą - odsyłam do silnych opio a nie niszczenia sobie mixami,co nic nie dają wątróbki i zołądeczka :)

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Kodak wskazał miejsce ukrycia marihuany

Kryminalni z zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie i przynależną do niego piwnicę zajmowane przez 24-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Kodak - pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków wraz ze swoim przewodnikiem.
  • 1908 / 579 / 0

Akurat tramadol wzmocni działanie bupry czy przeciwbólowe (chociaż tu dużo zależy od źródła bólu) jak i to rekreacyjne. Inne dostępne u nas opio nie mają sensu w takim miksie, ale tramadol akurat powinien działać w miarę ok na buprze, a jeżeli tak to prosta logika że dwa opiaty (tu akurat nie wykluczające się nawzajem) będą działać mocniej.
  • 1911 / 328 / 2

Jedyne, co ma sens na substytucji buprą,to benzo.
  • 3 / / 0

Zgadzam się na programie jestem już rok i jedyne co naprawdę działa na buprę to ku memu zaskoczeniu nikotyna. Jeśli mass małą tolerke a nasączony jesteś buprą spalisz fajke=żygasz, benzo zaś w moim przypadku na początku kolny juz jestem na Xanaxie wzmacnia sedanację jeśl ktoś więc lubi sobie poleżeć i nawet oko przykmnąć to jedyne wyjście. Tylko przestrzegam skoro macie bupre możecie wyjsc z tego syfu wiec od czasu do czasu mozna walnac wiecej benzo ale raz na 2/3 tyg nie co 2 dzien bo to mija sie z celem wychodzenia z uzależnienia . Pozdrow dla walczących o siebie
  • 1908 / 579 / 0

Tak benzo wzmacniają ale to bardzo cienka linia między wzmacnianiem dawek w celu oszczędzania jak macie ograniczony dostęp albo się urwało źródełko i trzeba przeżyć, a ćpaniem 24/7 takich mixów. Bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do tego połączenia.
Ja sam stosuję 2mg klona przez 2, maks 3 dni przy zaczynaniu substytucji, okazjonalnie wrzucam te 2mg gdy redukuję dawkę bupry. Cokolwiek więcej i wiem że od razu polecę i skończy się albo waleniem innych opio iv albo amnezją i pobudką z pustym blistrem.
nikotyna wzmacnia, ja tam nigdy po niej nie rzygałem bo miałem już trochę tolerancji zarówno na buprę (a stosuje komicznie niskie dawki, ledwo źrenice mi się zwężają ale mi to wystarcza żeby odgonić psychiczne i fizyczne ciągoty do hery czy nawet głupiej kody która czeka za rogiem) jak i na niko. Mimo to fajny dodatek i urozmaicenie, fajeczki na każdym opio fajnie smakują i zawsze lekko wzmacniają efekty.

Długo też stosuję 15-30mg DXM około 30 minut przed dawką buprenorfiny i wydaje mi się że jest to duży czynnik w kwestii spowolnienia wzrostu tolerancji i wmocnienia działania. Oczywiście dla osób którym nawet tak niskie dawki zaczynają dawać efekty dysocjacji (a są takie) opcja raczej nieprzyjemna, dla innych warta sprawdzenia jak jeszcze tego nie zrobiliście. Tylko znowu powtórzę - to ma służyć wyciągnięciu jak najwięcej z waszych zapasów w ciężkich sytuacjach, kiedy nie ma dostępu albo jest mocno ograniczony. Jak chcecie buprę ćpać to nie mam wiele do powiedzenia, moim zdaniem najmniej rekreacyjne opio i strata czasu i kasy, plus zajebywanie tolerancji. Ale każdy jest dorosły i wie co robi i czym to grozi.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata