Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Ogólnie złapało mnie jakieś okropne choróbsko, lekarz stwierdził że to grypa, a właśnie po klefieniu się to stało więc obniżona odporność + mróz i wychodzenie na zewnątrz praktycznie gołym. Tą grypę przechodzę tak jak powinno się przechodzić grypę, czyli ogólnie tragedia. Ale zastanawia mnie jedna rzecz - nawet jak już nie mam gorączki bo zbiję ja sobie lekami to ciągle mam spuchniętá twarz i węzły chłonne, jestem ciągle czerwona na twarzy i strasznie gorąco mi w twarz/głowę. Czy to może być jakiś efekt uboczny klefa i czy jest to coś bardzo poważnego czy to po prostu grypa?
  • 2 / 2 / 0
Wystawiałaś wrażliwe części ciała na ekspozycje bardzo niskiej temperatury. Patogeny które mogły się znajdować w twoich tkankach krwionośnych miały okazję się rozwinąć w tych miejscach z powodu zwężenia naczyń krwionośnych, gdzie nie miały dostępu leukocyty. Klef był podejrzewam tyko przyczynkiem do tego skutku :)
  • 1462 / 161 / 0
To grypa! efekt uboczny klefienia nie w ciągu czyli jedną noc mija po odespaniu !!i przeczekaniu dnia kolejnego , brała cie choroba a klef przyczynił się do jej szybszego rozwoju , herbata ,ciepłe łóżko lekarstwa i tyle
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.