Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 1360 / 176 / 0
Czytalem gdzies tu na hajpie, ze w warszawie na jednym z programow metadonowym jest tez dostepna substytucja morfina o przedluzonym uwalnianiu. To w ogole prawda? Napisze ktos cos wiecej nt. temat? Trzeba jezdzic codziennie po dawke na rano i wieczor czy mozliwe jest dostanie od razu dawki na tydzien?

Piszcie wszystko co wiecie, nawet zaslyszane opowiesci.
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 230 / 5 / 0
Heh jest dostępna pewnie od dobierających a nie jako leczenie.
Autor pomysłu z braniem sody przed kodeiną, możesz wziąć kodę za moje zdrowie.
  • 502 / 39 / 0
morfina retard ponoć jest na Dzielnej. Wg ich strony: http://eleuteria.org.pl/oferta/nzoz-osr ... tytucyjne/ Używane substytuty to methadone hydrochloride firmy Molteni, methadone hydrochloride firmy Mysio, Suboxone, Bunorfin oraz Vendal.
Jednak nie wiem nic nt uczestnictwa i kwalifikacji.
  • 57 / 5 / 0
Na stronie to oni mogą mieć nawet hel. Realia są takie że jak przyjdziesz z ulicy to tylko Mietek jest bo mają z tego najwięcej kasy.
  • 436 / 47 / 0
Oczywiscie ze jest. Co w tym dziwnego. To jest tanie jak barszcz.
Kto chce i sie zakwalifikuje jest na morfinie. To jest najlepsza poradnia i najlepszy program wysokoprogowy w Warszawie i w Polsce. Twarde zasady.
System mozesz miec jak masz prace i udokumentowana. Tutaj ten kto chce dobierac wylatuje.bardzooo szybko.
Wszystko co jest na stronie jest prawda.
metadon maja stezony x5 i x10.
Gdzie np. 10ml to 50mg lub 10ml to 100mg. Ten x10 jest niebieski, zero cukru.
  • 86 / / 0
Potwierdzam. Na Dzielnej w Eleuteri jest substytucja morfiną o przedłużonym uwalnianiu. Otrzymują ją głównie osoby o długiej historii uzależnienia. Główne cele substytucji metadonem czy buprenorfiną nie są osiągane w przypadku tych osób. Co do metadonu to rzeczywiście stosują włoski syrop molteni o niebieskim zabarwieniu i bardzo wysokim stężeniu. Syrop ten jest rozcieńczany przez farmaceutę do odpowiedniego stężenia (względy ekonomiczne). Wszystkie programy substytucyjne w Warszawie oprócz jeszcze Dzielnej wróciły znowu do "starego" syropu gdyż nowy stężony był używany poprzez iniekcje.
  • 8 / 3 / 0
29 stycznia 2018zourbie pisze:
Wszystkie programy substytucyjne w Warszawie oprócz jeszcze Dzielnej wróciły znowu do "starego" syropu gdyż nowy stężony był używany poprzez iniekcje.
"Starego" = słodkiego, bezbarwnego jednoprocentowego? Jeśli tak, to bzdura, bo jedynkę mają chyba wyłącznie na nowowiejskiej, zarówno brzeska jak kijowska operują stężonym, przezroczystym 5mg/ml. Nie mam pewności jedynie jak program w szpitalu sobieskiego, ale tak czy inaczej dzielna nie jest żadnym wyjątkiem, większość warszawy nadal może walić syrop iv.
Co do programu morfinowego, ja bym się nie napalał, istnieć istnieje, ale dla śmiertelnika przychodzącego z ulicy nadal chyba tylko w sferze marzeń. :rolleyes:
  • 159 / 19 / 0
Czy ktoś z Was orientuje się jakie trzeba warunki spełnić żeby dostać sie na ten program morfinowy? To ze jest wiem napewno ale ciekawe czy tak łatwo przyjmują.
  • 1360 / 176 / 0
Temat jest krotki, nie chce ci się nawet przeczytać? Kilka osob napisalo konkrety, miedzy innymi, ze dla wybrancow, którym metadon/bupra nie pomogla. Pisz na priva do nich, nikt ci tutaj gotowej recepty na dostanie tego nie poda. Jeszcze tego by brakowało żeby cpuny znalazły se zrodlo taniej majki, program by zamknęli szybko. Tak, ze dobrze, ze ciężko się dostać.
mój mail: maykel855@gmail.com
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.