Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
W Internecie brakuję tematu w języku polskim o różnicach w działaniu poszczególnych gatunków i odmian grzybów. Niektórzy twierdzą ,że odmiany gatunku Psilocybe Cubensis mają jednakowe działanie. Jednak koneserzy potrafią się wyszukać różnic, które czasami bywają sporę. Czasami różne szczepy tej samej odmiany potrafią być trochę inne. Fajnie gdyby rozwinął się taki temat , w którym osoby, które konsumowały daną odmianę lub gatunek więcej niż jeden raz i mają porównanie, wypowiedziały się o osobistych odczuciach. Chodzi mi ogólny charakter fazy. Dla przykładu:
Psilocybe Cubensis Mckennaii
Grzyby jedne z mocniejszych. Po nich fazę odczuwam bardziej czystszą i spokojniejszą mentalnie, wręcz medytacyjną. Rozmową nie sprawia jakiś problemów. Grzyby bardzo odporne na bad tripy. Faza wprowadza w dobry radosny nastrój. Mocne fizyczne odczucie w ciele grzybów. Mam wrażenie , że jak się skupiam na odczuciach to jakbym coraz bardziej zapadał się w grzybowe doświadczenie. Jedne z najbardziej kolorowych i wizyjnych faz. Filmy, obrazy i dźwięki potrafią działać mocno hipnotycznie. Nie zniekształca mocno obrazu. Bardziej nadaje im intensywnych kolorów, dodaje poświatę i potęguję ciekawość. Wydaję mi się ,że bardzo szybko i mocno wzrasta tolerancja na te grzyby.
Wiadomo, że to są tylko moje subiektywne odczucia na temat tej odmiany. Jestem ciekaw jak wyglądają one u Was.
Dużo łatwiej jest mi też odnaleźć połączenie, choć akurat może to kwestia doświadczenia, ponieważ lancetowatych nie jadłem od ok. 8-9 lat.
Pomiędzy samymi cubensisami nie odczuwam żadnej róznicy, próbowałem kolejno odmian: Golden Teacher, B+ , Thai KSSS, Equador, również mieszałem je ze sobą. Według mnie wszystkie działały tak samo. Znajomy mający do porównania Golden Teacher i B+ również twierdzi, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy nimi. Kiedyś już wspólnie doszliśmy do wniosku, że bardziej chodzi o dawkę i S&S niż różnice pomiędzy odmianami.
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".