Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 243 / 6 / 0
Uwaga, to nie jest poradnik. Nie biorę odpowiedzialności za szkody wyrządzone w ten sposób. Opisuje swoje własne doświadczenia i zawsze podczas takich testów mam przy sobie benzodiazepiny i neuroleptyki mające na celu zatrzymanie ewentualniych szkód wyrządzonych organizmowi i psychice.
Łączenie moklo i trypyamin jest według teori niebezpieczne lub nawet śmiertelne.

...

Cholernie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o moklarze w połączeniu z innymi dragami. Pewnie dlatego, ze łączenie ich ze sobą jest uznawane za samobójstwo - wiem, ze serotoninowe rzeczy w połączeniu z moklo tworzą ryzyko (o ile to mozna nazwac ryzykiem, a nie samobojstwem) syndromu serotoniny.. Co innego tryptaminy. Ogolnie moklar poza zastosowaniem medycznym nie ma zbyt wielu zwolenników.
Standardowo wszyscy wiedzą, że moklar + DMT tworzą synergie, ale okazuje się, ze tworzy ją też z tymi tryptaminami 4 podstawionych.

Od kilku dni mam okazję testować połączenie 4-ho-mipt z noklobemidem (jak wiadomo, mipt do łagodnych nie należy, ludzie miewają po nim problemy natury kardiologicznej, przynajmniej tak opisuje to pilleater w poradniku i wiem z własnego doświadczenia kiedy przekraczałam dawkę zalecaną).

Moje odczucia ciała, myśli, głębi tripa kompletnie różniły się od tego które towarzyszyły mi podczas standardowych doznań tripowych. Jestem pewna że była to zasługa moklobemidu ponieważ wcześniej nigdy nie odczuwałam aż takiej głębi.
To było wejście na kolejny, wyższy poziom doznań. Do tej pory mogłabym opisać trip jako zrozumienie i wizualizacja muzyki pod postacią wizualną i mentalną, a w połączeniu z moklobemidem stawałam się muzyką, pojedynczym atomem i dźwiękiem muzyki, kolorem, wstęgą energii, sięgałam po coś ponad pojmowanie. Przez chwilę wydawało mi się że jestem cząstka Boga.

Ps

Jeśli ten temat to nic odkrywczego to proszę zbić mnie z tropu i napisać, że był walkowany wielokrotnie. Osobiście miałam problem aby Znaleźć dowolny temat dotyczący tego połączenia.

Ps. Dziękuje użytkownikowi wykopu, że uświadomił mi, że moje leki na depresję są świetnymi inhibitorami do używania tryptamin 4, zapewnileś mi najgłębsze doznania tripowe a miałam ich setki.

Ps zapomniałam dodać, że moklo + czwórki to wyłącza we mnie całkowicie lęki związane z przyjęciem tryptaminy ( niektórzy pewnie kojarzą ten stan, że nadchodzi coś złego i nieprzyjemnego). Znika też cały paskudny bodyload, który mi towarzyszy za każdym razem gdy biorę tryptamine solo. Być może to działa tak tylko na mnie, nie wiem. Nie jestem specjalistą i wolałabym nikogo nie skrzywdzić.

2016 mar 25, 08:13 / scalono -surv

Nie mam dostępu do DPT a bardzo bym chciała mieć... Lub do DMT bo mam moklo od cholery... Co tydzień dostaje paczkę od psychiatry.
prośba o poradę nie wiem jakie dawki moklo i DPT przyjąć żeby się nie zabić.

Testowałam moklo tylko i wyłącznie z 4-ho-mipt i z niczym więcej, chciałabym przetestowac z tymi niepodstawionymi tryptaminami - tylko nie wiem czy tutaj też obowiązuje zasada połowa dawki. Może ktoś wie? Bardzo proszę o informację.

Żałuje że nie ma za dużo w polskim internecie o łączeniu tryptamin z moklo. Jest trochę o DMT ale głównie branym z hermaliną (wybaczcie jeśli pomylilam nazwę, chodzi o naturalne mao-i).

Wilki zarzekaly się, że ich nowe DPT działa i jest dobrej jakości, ale nie wiem czy można im ufać. Poza tym ostatnio sobie zniknęli.
Boje się kupować u wilków. ,że np nie dostanę towaru, ale kumpel mipta dostał od nich pierwsza klasa.

Czy ktoś obeznany wie czy moklo wpływa na odbiór tripa? Bo ja jestem przekonana, że tak ale może to była moja wyobraźnia. Mam duże doświadczenia i najmocniejsze moje doświadczenie graniczące z czymś wychodzącym poza granice pojmowania były po dwóch substancjach: 4homipt i moklo oraz 4homipt i wiadro trawy - po tym drugim bałam się że umrę i że moje życie przestało istnieć, ale to było piękne jakbym weszła na wyższy poziom. Co innego z moklo - standardowo branie samego mipta wywołuje u mnie duży niepokój i leki, a z moklo było coś niesamowitego, spokój, harmonia, całkowite zatopienie się w swojej duszy. To było najbliższe doświadczenie DMT palonego.

Chciałabym, aby ten temat był nieco bardziej aktywny, ale mało ludzi zaryzykowalo spróbowanie tego, może słusznie skoro to jest niebezpieczne.

Jestem osobą podatną na badtripy, moklo działa na mnie na tripie jak esencja szczęścia, nie ma mowy o złych myślach

Ps. Jakby ktoś nie był świadomy przy moklo bierze się połowę standardowej dawki tryptaminy. Ilości moklo jeszcze nie odkryłam, brałam 150 godzinę przed tripem. Może większa ilość by dodała mocniejsze efekty lub zabiła testera :)
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5773 / 383 / 10
Dewiantka pisze:
Cholernie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o moklarze w połączeniu z innymi dragami. Pewnie dlatego, ze łączenie ich ze sobą jest uznawane za samobójstwo - wiem, ze serotoninowe rzeczy w połączeniu z moklo tworzą ryzyko (o ile to mozna nazwac ryzykiem, a nie samobojstwem) syndromu serotoniny.. Co innego tryptaminy. Ogolnie moklar poza zastosowaniem medycznym nie ma zbyt wielu zwolenników.
Standardowo wszyscy wiedzą, że moklar + DMT tworzą synergie, ale okazuje się, ze tworzy ją też z tymi tryptaminami 4 podstawionych.
Moklobemid działa jako inhibitor enzymu trawiącego serotoninę i jej pochodne, jak również analogi. Stąd synergia tryptamin z moklo wynika z tego, że droga usuwania ich z organizmu zostaje czasowo zablokowana, co w ogólny sposób przedłuża ich działanie, jak i wzmacnia jego ogólny profil. Nie jest to szczególnie niebezpieczny miks, jednakże nie należy stosować wysokich dawek moklobemidu (300mg to już DUŻO).

Syndrom serotoninowy raczej nie ma szans wystąpić, gdyż tryptaminy nie powodują wyrzutu serotoniny, która mogłaby mieć problem z zostaniem usuniętą, gromadząc się. Grunt, to do takiego miksu nie dorzucać MDMA, DXM, czy innych wyzwalaczy serotoniny/SRI.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 367 / 7 / 0
mam seleganine i w sumie nie wiem jak podbić sobie nią trypaminy zależy mi na dłuższym blokowaniu mao, niby od 2 tabletek działa tez na mao A ale jak to czasowo rozplanować jaki jest czas rozpadu tego?
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Ja myślę że godzinę przed warto zjeść.

-------------

Ja zaś mam pytanie jak to jest z furamanem DMT, słyszałem że możliwe jest poparzenie przełyku sobie. Ktoś coś? W czym najlepiej jest rozpuszczalne?

Scalono. taurinnn
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.