Dotychczas próbowałem:
- cannabis - przy robieniu długich przerw na mnie tak działa, ale wiem że nie na każdego i tu jest problem... poza tym przy częstym stosowaniu działa odwrotnie, staję się aspołeczny
- kanna - tutaj najlepsze efekty dawał sniffowany ekstrakt. Palona działa krótko i mało socjalizująco.
- PEA + 5-HTP + inozytol - palenie odpada, ale działa zacnie :)
- nasiona wilca - na mnie działają empatogennie a nie psychodelicznie, ale to może kwestia dawki. Tu też palenie odpada.
Szukam zamiennika dla marihuany (który nie będzie zamulał) na imprezy, jak jem bombki albo kapsułki to ludzie się krzywo patrzą, a z paleniem nie ma tego problemu.
Nie oczekuję dokładnego odwzorowania efektów ecstasy, może działać na inne receptory, interesują mnie wszystkie uspołeczniające roślinki.
Więc jak ktoś się natknął na dobry roślinny empatogen (może być miks roślinek/suplementów) to niech się pochwali ;)
Myślałem o szafranie: post2022700.html?hilit=szafran Ciekawe jak działa palony.
Wiem że w smartshopach były sprzedawane gotowe miksy, opinie są podzielone ( https://www.erowid.org/smarts/herbal-e/herbal-e.shtml ), jak ktoś próbował i działało to proszę o wypowiedzenie się i podanie składu.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Kanna 4:1 była dość mocno emptatogenna ale nie jest dostępna aktualnie i nie wiadomo czy będzie. Znowu kanna 2:1 działa stymulująco (powiedzmy "umysłowo") więc odpada.
Myślałem o ilex guyausa - to właśnie maoi. Jeszcze jest Passiflora. Nie wiem czy mówisz o takich właśnie roślinnych maoi @eso czy o armatach jak Ruta stepowa ;)
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
pewnie galka muszkatolowa moze tez sie przydac do takiego mixu, zdaje sie, ze ma dzialanie imao i substancje, ktorej uzywa sie do produkcji MDMA. aczkolwiek nie wiem czy jestesmy w stanie osiagnac efekty zblizone do MDMA czy wspomnianego 5mapb.
ilex mixowalem kiedys z kanna, wypilem do tego 1l soku z porzeczki, ktory tez ma miec dzialanie imao i poza tym, ze mialem doskonaly humor tego dnia to dostalem chyba cos podchodzace pod zespol serotoninowy po kilku godzinach bo zaczela mnie bolec glowa ale to byl taki bardzo charakterstyczny bol jakby cisnienie rozsadzajace czaszke.
oraz nie jestem pewny (to bylo jakies 9 lat temu) czy wtedy nie zaczynalem wchodzic na sertraline (ssri), wiec moglem brac tego dnia 1/4 tabletki.
p.s. chyba nie ma takiego tematu na forum wiec pomyslalem wczoraj, ze moglibysmy zalozyc temat w ktorym bysmy wypisali wszystkie znane nam rosliny o dzialaniu ssri/imao.
Lista podstawionych metylendioksyfenyloetyloamin: https://en.wikipedia.org/wiki/Substitut ... ethylamine
W gałce mamy mirystycynę:
Myristicin is a psychoactive drug, acting as an anticholinergic, and is the traditional precursor for the psychedelic and empathogenic drug MMDA.
Ciekawe :)
Szafran może się metabolizować do analogów GHB: http://bluelight.org/vb/threads/254065- ... hoactivity
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Po kolejnym solidnym przeżarciu się MDMA rozpoczynam poszukiwania złotego środka, tak jak autor tego wątku. Mam za sobą ponad półroczną abstynencję emkową i chciałabym znaleźć coś, co choćby delikatnie posmyra.
Lata temu miałam kilka doświadczeń z mirystycyną, ale nie widzę w niej TEGO :rolleyes:
Czy myślicie, że uzyskanie efektu choćby zbliżonego do 40-70mg czystego MDMA jest w ogóle osiągalne przy użyciu naturalnych środków?
Znacie mix jakichś ziół/roślin aktywnych(legalnych) typu; -iMAO, SSRI, PEA etc
który może zadziałać empatogennie/euforycznie/pluszowo?
nikt na pewno nie liczy na efekt identyczny jak po emce, ale chciaż namiastkę ;)
Czy LSA z wilca w małych ilościach może zadziałać euforycznie? np w połączeniu z którąś z tych roślinek:
-Czarnuszką
-Kurkumą z pieprzem
-Passiflora
-Czerwona Koniczyna
lub jakiekolwiek inne naturalne środki
PS: @AnnaS , liczymy na twoją pomoc i wiedzę :)
"Rutyna to rzecz zgubna "
Co wy bredzicie , poczytajcie w czym sie rozpuszcza mirystycyna a jest to :
Insoluble in water, slightly soluble in ethanol, soluble in ether and benzene.
Tu jeszcze macie ekstrakcje do czystej postaci
https://www.youtube.com/watch?v=PMlD_KgOxm4
Science , bitch !
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/5/56fc2815-1de7-482b-a6b7-4b2f79b64702/bakus.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250902%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250902T112101Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=ad2f96071cc1652a5e31f917fc5e0aae2b17c3f248b1c035a1fce3bd9cc40b65)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ecigcuse.jpg)
„Czyste” e-papierosy mogą być bardziej szkodliwe niż aromatyzowane
Aromatyzowane e-papierosy są bardziej pociągające dla młodzieży i młodych dorosłych, dlatego też w wielu miejscach – w ramach walki na nałogiem – wprowadza się ograniczenia czy zakazy sprzedaży tego typu produktów. Naukowcy z Yale University. Boston University oraz University of Louisville porównali skutki wdychania „czystych” liquidów z aromatyzowanymi oraz z niepaleniem. I okazało się, że te „czyste” są pod pewnymi względami bardziej szkodliwe dla zdrowia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemcycrack.jpg)
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet
Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.