Antydepresanty + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 21 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2009
 • 1015 / 39 / 0


Czy zażywając esci 10mg codziennie rano, mogę wypić 1 max 2 puszki piwa? Co się wtedy może stać?

Znalazłem takie coś na http://bazalekow.mp.pl : "Nie obserwowano interakcji z alkoholem, nie zaleca się jednak jego spożywania podczas leczenia escitalopramem"
Brałem w tej samej dawce. Jedno lub dwa piwka od czasu do czasu nie miały żadnego znaczenia.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
 • 559 / 46 / 0


Nie ma problemu - zdarzało mi się na escitalopramie pić więcej niż 2 browary i wódkę. Z własnego doświadczenia radzę unikać gorzały, bo kiepsko się to kończy. Piwo jeszcze do zniesienia.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Heroina warta milion złotych w walizce. Dwie osoby zatrzymane

Na Lotnisku Chopina udaremniono przemyt środków odurzających o wartości ponad miliona złotych - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa. Służby podają, że ponad pięć kilogramów heroiny przewoziła obywatelka Hiszpanii.
Rejestracja: 2010
 • 145 / 3 / 0


Po 30mg esci i ok 0.7 wodki odcielo mi mozg, wylaczylo swiadomosc calkowicie. Bylem obecny, mowilem najwieksze glupoty swiata, robilem idiotyczne rzeczy. Zero swiadomosci. Ocknalem sie po 8 godzinach, dopiero wtedy bylem przytomny i odzyskalem swiadomosc

21g

Rejestracja: 2016
 • 1 / / 0


I na escitalopramie i na sertralinie waliłem co drugi dzień w dużych ilościach przez długi czas i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Jeśli więc chodzi o którąś z tych substancji, to nie ma się czego obawiać (przynajmniej w przypadku ludzi odpornych :D).
Rejestracja: 2016
 • 2716 / 586 / 0


Po ostrym waleniu alko może wystąpić potężna apatia czy nawrót objawów depresyjnych na drugi dzień. A to piwko czy dwa nie zmienia nic w leczeniu.
Rejestracja: 2017
 • 294 / 8 / 0


Nie polecam, ale ja na depresantach chlałam wóde wiadrami, nie jestem ekonomiczna, i nigdy nic mi się nie pojebało w bani ani w trakcie melo, ani na drugi dzień. Oczywiście ostrożność jest zalecana i każdy może reagować inaczej. Na dzień dzisiejszy nie chlałam ponad rok to 2 drinki, czy 2 piwa to juz lekka bomba była, ale też nie zauważyłam żadnych dziwnych skutków w porównaniu do melanżu sprzed kilku lat jak nie brałam leków. Piłam nawet na sterydach i też nic, ani żadnego agresora. Pewnie zależy od człowieka.
Rejestracja: 2015
 • 736 / 22 / 1


ostatnio się zważyłem vodką na urodzinach biorąc fluoksetyne 40mg, tego dnia nie wziąłem porannej dawki. miałem ze sobą 2mg alpry i nie zwiąłem bo rano je miałem w kieszeni :-)
miałem plamy na ciele i to wszystko, nawaliłem się tak że zerwał mi się film, obudziłem się parę godzin po tym jak położyłem się spać jeszcze pijany, z kolegą zapaliłem, czułem się dobrze nie miałem kaca ani nie rzygałem a sporo wypiłem z kieliszków.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
 • 987 / 38 / 0


Ja tam wypijam piwko, góra trzy, ale tego się trzymam, bo raz jak wypiłem jakieś 4 browary w dość szybkim tempie, do tego dorzuciłem benzo, to przez kilka dni czułem się gorzej psychicznie.
Rejestracja: 2018
 • 31 / / 0


Ile trwa ponowne zaczęcie działania citalopramu po ośmiodniowym piciu alkoholu dzień w dzień? Głupio zrobiłem i to wiem, jeszcze po powrocie do domu złapało mnie przeziębienie i czuję się jak gówno całkowicie. Drugie pytanie, lekarza mam na 26 czerwca i nie będę miał już tabletek na kilka dni przed tym, czy coś się stanie, jeśli na te 5-6 dni nie będę ich brał? Mam jeszcze doraźnie alprazolam, ale radziłem sobie jakoś do tej pory bez niego i długo nie brałem benzo.
Rejestracja: 2018
 • 7 / / 0


Witam. Od kilku dni zwiększyłem dawkę citalopramu z 40mg do 50mg. Na 40mg bywałem trochę zestresowany i czasami odczułem jakiś "lęk,niepokój?" bez powodu. Na dawce 50mg objawy zniknęły ale w pracy czuję się jakiś przemęczony i ciężko mi się pracuje. Czy ktoś bierze podobną dawkę i mógłby opisać swoje odczucia? Czy powinienem pomyśleć a zmianie leku? Choruje na nerwice
Posty: 21 Strona 1 z 3
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość