Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 79 / 6 / 0
Zimą światło dzienne jest dużo mniej intensywne, a i dzień jest krótszy. Czy wystarczy, by zainicjować owocnikowanie grzybni? Jestem raczej początkujący z jakimś tam doświadczeniem. Tak czy siak nigdy nie stawiałem ciastek zimową porą. Okno w piwnicy mam od zachodniej strony.
Uwaga! Użytkownik FidelGastro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 372 / 9 / 0
zaleca sie tryb 12/12

wstaw zarowke - kompaktowa fluoresencyjna w granicy "naturlanego swiatla slonecznego" (5000-7000 Kelwinow), 15W styka (ekwiwalent 60W)
czasem wystaw na swiatlo sloneczne, wspomaga proces owocnikowania :)
♪ P S Y T R A N C E ♫
Myco-Maniac
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.