Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 13 / / 0
Ludzie cos mowia o ketonowej erze, na necie cos pierdola o nadchodzacej aminorexowej erze, ale prawda jest taka ze po cichu nadchodzi era opioidowa. :old:
Jak zrobic maczanke na opio? Robi sie to tak samo jak maczanke na kanabinoidach. Opio rozpuszcza sie w spirytusie, rownomiernie nanosi na podklad, suszy sie i delektuje skretem.
Stezenia jakie lataja po sklepach:

B-F (nielegalne)
1:40

Fu-F
1:40

U-47700
1:10

Tolerka po tym szybko rosnie. Z tego co czytalem na forum to 800 mg U-47700 niektorych tu nawet nie smyra. Ha, ha, ha jak inni dojda do takiego stanu to pod sklepami bedzie duzo tanich kurew do wziecia %-D
  • 20 / 1 / 0
obywatelpolak pisze:
i delektuje skretem
%-D

Te maczanki na BF, które były swego czasu dostępne działały na mnie jak maczanki na jakimś kanna... Może kwestia stężenia, może podkładu, a może vendor coś pomieszał, nie wiem.
  • 7 / / 0
obywatelpolak pisze:
Z tego co czytalem na forum to 800 mg U-47700 niektorych tu nawet nie smyra.
Człowieku, weź Ty się ogarnij!!! 800mg na 100% zabije kogoś bez gigantycznje tolerancji na opioidy!
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.