Domowa metoda na tabletki o spowolnionym uwalnianiu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2014
  • 40 / 1 / 6

Cześć, powiedzmy ze pukam browna i jeśli strzele wieczorem to budzę się na ziemię. Czy da się w prosty sposób zrobić tabletki o spowolnionym uwalnianiu np. Z acetylowanego opium żeby uwalnialo się przez noc i rano nie budzę się na zgieciu?
Rejestracja: 2010
  • 3109 / 197 / 0

Bombka w kapsulce w kapsulce w bombce w kapsulce.
Cos takiego.
Ogolnie chodzi o to zeby bylo wiele warstw przez ktore zoladek musialby sie "przebic". Dodawanie roznych wypelniaczy i dieta wysokotluszczowa moze spowolnic wchlanianie.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Roślinny ekstrakt zwalcza kaca?

Różnych naturalnych sposobów ludzie już próbowali, aby ułatwić sobie dzień po zakrapianej zabawie. Żadna z tych metod nie miała jednak mocnych naukowych podstaw – twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Johannesa Gutenberga w Moguncji.
Rejestracja: 2009
  • 1455 / 107 / 0

Biodostępność heroiny podanej doustnie wynosi ok 12%, więc marnotrawstwo materiału ogromne.
Lepszym rozwiązaniem, jest podanie i.m. hery wykonanej z tabletek, tyle tylko, że roztwór przed strzałem należy oczyścić na mikronowych filtrach, filtr z chusteczek/waty przepuszcza wiele cząstek stałych, i nic nam nie pomoże.
Brown do czegoś takiego się nie nadaje, zazwyczaj ma odczyn po rozpuszczeniu mocno kwaśny, bo ludzie kwasku walą bez umiaru, poza tym też ma wiele cząstek stałych i ropień bardzo prawdopodobny.
Chociaż z drugiej strony, sam widziałem desperatów podających odpał i.m, z powodu totalnie zajechanej instalacji. Na dwoje babka wróżyła, ponieważ u połowy tych miglanców wytwarzały się wrzody, u drugiej, o dziwo, nie.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1099 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], IvoPartisan i 0 gości