Sylwester 2014/2015

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 45 Strona 1 z 5
Rejestracja: 2010
 • 1451 / 10 / 0


Wyszła lipa z MDMA, wyszła lipa z fetą.

Sylwek się zbliża, więc szybko kombinuje. Chcę empatii i lekkiej stymulacji- bez wyjebanych gał, pierdolania bez sensu i mętolenia ryjem. Rozważam, takie warianty:

3-MMC + coś na stymulację (?)

6-APB + coś na stymulacji (?)

inny APxx + coś na stymulację (?)

Z tego typu smakołyków to jadłem/miksowałem:

4-MMC- bez komentarza. Wiadomo czemu ;). Lata 2010 etc ...

6-APB - jadłem 2 razy. Każda dawka 2x 125mg, beżowy proszek. I chyba za każdym razem za dużo. Senność, leń, nogi jak z waty. Mała towarzyskość. O tańcu nie było mowy

alpra + 3-MMC + pentedron.

Zjadłem 1 mg alpry. Potem ku mojemu zaskoczeniu po 2h doszły 2 sample. Nie pamiętam dawek. Chyba po 0,5g. 3-MMC oral. pentedron w nos. Wyjebało mnie fajnie. Chyba. Całą fazę przesiedziałem przez FB żaląc się jakieś dupie, której nawet nie znam. Na drugi dzień moralniak i typowe efekty dla 4-MMC

Co byście polecali? Postaram się dużo nie chlać... :-)
Rejestracja: 2012
 • 2863 / 215 / 0


Może coś z 2fa/2fma/4fma? Ze szczególnym naciskiem na to ostatnie
miła stymulacja oraz wyczuwalna serotonina, dla mnie to całkiem fajne używki choć nie jestem stymulantożercą

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

"Narkotykowy tata" z Torunia walczy o uniewinnienie. Kasacja od wyroku w Sądzie Najwyższym

Damian N. z Torunia siedzi w więzieniu. Za podawanie swojemu 2-letniemu dziecku narkotyków skazany został prawomocnie na 6 lat pozbawienia wolności. Jego obrońca dalej walczy o uniewinnienie: kasacja trafiła do Sądu Najwyższego.
Rejestracja: 2010
 • 1451 / 10 / 0


Przy okazji wyczytałem, że zajebistym miksem na takie okazje jest 6-APB + 3FA. Impreza w gronie 200 nieznanych mi osób, więc było by miło odezwać się a nie siedzieć z czerwonym ryjem i chlać wódę do upadku.

Także wstępnie. Parę kielonów dla relaksu. 150mg 6-APB oralem. Jak wejdzie to małe śledzie z 3-FA. Po 3-4h dla podbicia fazy reszta furana (z tego co kojarzę vedorzy sprzedaja po minimum 0,25) i dalej małe kresunie z 3-FA-. Lub innej x-(M)FA- umiar z alko, bo wiem, że mogę spłycić fazę.

A w domu 0,5g lolas zapity szotem z 2 antków, he? %-D
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 1 / 0


No ja planuję 6-APB jeść i potem się kreślić amfetaminą (o ile będzie dobrej jakości), albo ewentualnie 3-FA. Przy tej drugiej opcji rozważam czy dorzucenia małej (0,3=0,6mg) ilości 25C będzie dobrym pomysłem. Potem alkoholu troszkę, bupra, alpra, zioło.

Szczerze mówiąc miks 6-APB + 3-FA nie odstaje specjalnie od miksu MDMA + amfetamina.

Z RC niegłupim pomysłem byłoby jeść 4-FMA, potem dobijać się 3-FA, albo amfą.
Rejestracja: 2011
 • 1939 / 94 / 127


Ja na sylwka jem 25i nbome ;D A potem flubro.
Rejestracja: 2010
 • 1451 / 10 / 0


blablab pisze:
No ja planuję 6-apb jeść i potem się kreślić amfetaminą (o ile będzie dobrej jakości), albo ewentualnie 3-FA. Przy tej drugiej opcji rozważam czy dorzucenia małej (0,3=0,6mg) ilości 25C będzie dobrym pomysłem. Potem alkoholu troszkę, bupra, alpra, zioło.

Szczerze mówiąc miks 6-APB + 3-FA nie odstaje specjalnie od miksu MDMA + amfetamina.

Z RC niegłupim pomysłem byłoby jeść 4-FMA, potem dobijać się 3-FA, albo amfą.
blablab,

jak polecasz zarzucić furana? Nie chcę, aby mnie znów odkleiło. 0,25 6'tki i 1g 3-FA donosowo styka? na 10h? zabawy? Czy wziąć 2g fluoro?
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 1 / 0


Powinno styknąć. Dla wielu byłoby to za dużo, ale wiesz nie każdy jest zaprawiony w bojach. Nie wiem jaką masz tolerancję, więc ciężko mi ocenić. Celuj w 150mg 6-apb, po 4h dorzutka 100 i do tego seteczki 3-FA co 2h.
blablab pisze:
Szczerze mówiąc miks 6-APB + 3-FA nie odstaje specjalnie od miksu MDMA + amfetamina.
Jeszcze odnośnie tego. Miałem na myśli, że nie odstaje jakościowo. Faza jest imo równie "dobra", różni się jednak całkiem znacznie. Jest bardziej leniwa, ale równie euforyczna, nie ma tego dopaminowego pierdolnięcia, co przy klasycznym party miksie, ale i tak jest świetnie- bardziej psychodelicznie, a prze wszystkim dłużej.
Rejestracja: 2010
 • 1451 / 10 / 0


^A jak z gadatliwością?
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 1 / 0


Po 6-APB + 3-FA dla mnie idealnie, o ile nie przesadzisz z dawkami. Większe wyczucie i mniejszy nieogar niż przy dosypaniu amfetaminy. Ciężej zrobić z siebie idiotę niż po miksie z A.

Teraz w sumie przeczytałem dokładnie pierwszego posta, gdzie opisujesz działanie 6-APB. Nie wiem czy w takim razie będzie ten miks na Ciebie działał tak dobrze, jak działa na mnie. Ja po wielu razach z MDMA i 6-APB stawiam to drugie (co prawda nie dużo, ale jednak) ponad tym pierwszym, także jeśli samo w sobie nie jest dla Ciebie idealne, to nie wiem jak wypadnie w połączeniu ze stymulantem. Może okazać się, że to właśnie przyspieszenia Ci w szóstce brakuje, ale równie dobrze może to nie o to chodzi i zliczasz się do tych, na których ta substancja nie działa rewelacyjnie. Zawsze możesz próbować z 5-MAPB, ale znowu ten drag masz niesprawdzony i nie wiem czy chcesz pakować w siebie coś nowego na najważniejszej imprezie roku ;).
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
 • 63 / / 0


blablab pisze:
Po 6-APB + 3-FA dla mnie idealnie, o ile nie przesadzisz z dawkami.
blablab pisze:
Celuj w 150mg 6-apb, po 4h dorzutka 100 i do tego seteczki 3-FA co 2h.[/b]
%-D

Potwierdzam, najlepszy rc-party-mix. Próbowałeś tego w takich pojebanych dawkach? Na mnie 40mg fa działało naprawdę satysfakcjonująco i wypełniało lukę w działaniu 6apb. Taka malutka kreska na podkładzie z benzofurana działała na mnie mocniej niż 150 solo. Miałem wrażenie (nie tylko ja), że fu zauważalnie "otrzeźwia" fazę, zapominało się o pływaniu w morzu euforii. Na pewno nie chciałbym tego odczuwać jeszcze mocniej. Jak działały na Ciebie dorzutki apb, blablab? Czy ryzyko zespołu serotoninowego przy takim miksie nie rośnie za wysoko? IMO, 150mg apb jednorazowo i maksimum 150-200mg fufu daje pełny obraz tych substancji. Więcej to pchanie się w przejebane efekty uboczne na własne życzenie, bez zauważalnego podbijania fazy. Ale to tylko moja opinia, osoby z stosunkowo mało przećpanym mózgiem.

Zależy jaka impreza, ale ja uwielbiam też 6apb solo. Niestety wtedy jest zerowy polot do tańca, a minimalne ilości fufu nie pozwalały wręcz zejść z parkietu.

Żeby nie było - wygląd baaardzo daleki od reprezentatywnego, człowiek zwraca na siebie uwagę jak chuj.
Posty: 45 Strona 1 z 5
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość