Mix a la MDA

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 57 / / 0

Macie pomysł w temacie miksu RC który w dzialaniu przypominałby MDA? Chodzi mi o (idealne dla mnie) spektrum dzialania czyli odpowiednie ilosci euforii, stymulacji, empatii i psychodelii. Taki sw. Graal ;)
Nie wiem... 5mapb+?
  • 3831 / 139 / 13

Dla mnie 5-APB działa bardzo podobnie;

Ewentualnie 5-MAPB + 5-meo-mipt + ździebko fetki

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Jak moderator sklepu z narkotykami swój adres na prośbę policji wysłał

Wpadki cyberprzestępców są zawsze ciekawą lekturą. Nie inaczej jest w przypadku brazylijskiego moderatora pracującego w jednym z największych narkotykowych marketów, których wpadł w tak głupi sposób, że aż ciężko w to uwierzyć.
  • 57 / / 0

a miast fetki z rc? 2-FA?
  • 3831 / 139 / 13

Nie próbowałem, ale pewno się nada - ważne, żeby stymulowało i działało te parę godzin, a nie jak ketony ;)
  • 57 / / 0

a MiPT nie dziala znacznie dluzej niz reszta?
  • 3831 / 139 / 13

No ale nie wrzucasz pełnej dawki 5-meo... Dajesz powiedzmy 100mg 5-MAPB, 5mg mipta i z 50mg fety (podaję dawkę fety z gara - z ulicówką to nie wiem jak jest)
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 17 / 0

Niestety nie próbowałem MDA

ale jak da się zauważyć ,dużo osób właśnie 5-MAPB porównuje do MDA ,piątka jest stymulująca dużo bardziej niż MDMA ,6-APB

5-APB hmm najmniej ciekawy empatogen jaki do tej pory próbowałem
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 68 uczestników Wejdź na czata