Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
--------------------.$. SpaYsi .$.--------------------
  • 827 / 33 / 0
Odmiany nikt ci nie powie
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć co to jest i czy coś z tego będzie rośnie już ok.4/5miesięcy. :-D
Jak kurwa mozna tak rosline skrzywdzic....:/ ?
Uwaga! Użytkownik PURE GBL jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
no co? to są outdor półroczne...
--------------------.$. SpaYsi .$.--------------------
  • 35 / / 0
Mogłeś chociaż troszkę bardziej panoramiczne zdjęcie zrobić, ale i bez tego mogę stwierdzić, że bardzo wesoło mieć nie będziesz :P
  • 827 / 33 / 0
SpaYsiMerry pisze:
no co? to są outdor półroczne...
Nie chwalac sie :-D moje i tez mialy pol roku. Troche roznicy jest co?
[ external image ]
Uwaga! Użytkownik PURE GBL jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Finał głośnego procesu w sprawie dziecka, które trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą

Dziecko, które latem 2023 roku trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą, miało wtedy dwanaście tygodni. Chłopczyk był w ciężkim stanie. Zarzuty narażenia dziecka na śmierć usłyszeli jego rodzice. Sąd skazał ojca na karę półtora roku pozbawienia wolności, matka usłyszała wyrok 10 miesięcy więzienia.

[img]
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”

Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.

[img]
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków

Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.