Metoksetamina - niebezpieczeństwa

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 40 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2011
  • 133 / / 0

Witam. Doczytałem na kilku anglojęzycznych stronach o zejściach śmiertelnych po zażyciu MXE. Czy istnieją jakieś doniesienia o śmiertelnym żniwie w naszym kraju?

Otóż zamówiłem MXE u bardzo znanego vendora, jednak mam pewne obawy co do zawartości paczki, która ma przyjśc. Czy istnieje szansa, że vendor celowo dosypie śmiertelnej substancji do przesyłki, aby unicestwić kolejnego naiwnego człowieka??

Mam wątpliwości po tym jak kilkakrotnie doświadczyłem mega okropnych przeżyc po zażyciu MXE. Byłem bliski śmierci, dlatego teraz się trochę obawiam.
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2014 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawa brzmienia tematu
Rejestracja: 2012
  • 2804 / 242 / 0

Tak, vendorzy bardzo często dosypują śmiertelne substancje do przesyłek, to znana i lubiana praktyka. Następnie zbierają gromkie brawa od społeczeństwa za unicestwienie kolejnego naiwniaka.

edit: nie szarżuj z dawkami, miej na uwadze zasady bhp a wrócisz zdrowy i szczęśliwy

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Toruń: nielegalne towary, w tym LSD, w przesyłkach kurierskich - kontrola w jednej z firm

W trakcie kontroli przesyłek przeprowadzonej w jednej z firm kurierskich, mundurowi z kujawsko-pomorskiej KAS ujawnili i zabezpieczyli 27 gramów suszu roślinnego z substancją psychoaktywną oraz 12 tzw. znaczków LSD (kartoników nasączonych substancją narkotyczną). Podejrzane paczki wskazał czworonożny funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej, labrador Lilou wyszkolony do wykrywania narkotyków.
Rejestracja: 2011
  • 133 / / 0

proszę o poważne odpowiedzi :nuts:
Rejestracja: 2011
  • 72 / / 0

A na jakie odpowiedzi liczysz, zadajac takie pytanie? Naprawde myslisz ze sprzedawca, ktory zarabia na zadowoleniu cpunow, chcialby ich otruwac? Rozumiem dodawanie heroiny do skuna ;), ale twoje domysly nie maja zadnego sensu
Rejestracja: 2011
  • 133 / / 0

chodzi mi o to, że raz dostałem od znanego vendora (który udostępniał mi przez pare lat bardzo dobrej jakości substancje) tzw. "krzywą cząsteczkę" MXE, po której miałem schizofreniczne psychozy, halucynacje, okropne samopoczucie, zawieszenie w czasoprzestrzeni.... a kiedyś zawsze faza była udana, więc co tutaj jest grane?

Czy to przez złą reakcję chemiczną??

Byłem bliski śmierci, a nie spożyłem dużych ilości (ok 40mg)-dawka podstawowa..
Rejestracja: 2010
  • 1022 / 49 / 0

To oznacza, że czas na dłuuugą przerwę ;-) Co rozumiesz przez parę lat - parę lat już walisz metoksę? Ja bym wręcz oczekiwał tego typu wydarzeń po takim czasie. Swoją drogą - tak jak zauważyli inni, vendorom zależy na zadowoleniu klienta. Myślę, że wkręty już łapiesz.
Rejestracja: 2014
  • 181 / 18 / 0

kaya44 pisze:
Byłem bliski śmierci, a nie spożyłem dużych ilości (ok 40mg)-dawka podstawowa..
Ja po 50mg i.m + 50mg oral złapałem pewnie bad tripa i też myślałem że umieram, piwko i muzyka klasyczna pomogły.
Śmiertelne żniwo to mxe zbiera na moim portfelu.

Wystarczy że będziemy dbać o higienę (Antyseptyka i.m; i.v) Zachowamy odpowiednie dawki, s&s będzie zawsze odpowiednie, nasza dieta będzie zrównoważona, będziemy robili przerwy, regularnie badali się. To wszystko pozwoli zachować kontrolę nad tym co robimy. Zawsze powtarzam nie starajmy się ćpunom powiedzieć, by nie ćpali tylko powiedzieć im jak ćpać bezpiecznie.
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 39 / 0

@kaya44, narkotyk nie zawsze zadziała tak jak to opisują na ulotce. Szczególnie jeżeli mówimy o psychodelikach i dysocjantach. Okoliczności się zmieniają, twój organizm się zmienia... Nie zwalaj tego na kiepski sort. Schizy przy częstym zażywaniu MXE to nic nadzwyczajnego. Niektórzy mogą na tym jechać przez kilka miesięcy prawie bez przerwy zanim zaczną się psychozy, u innych to będzie kilka tygodni, albo i dni. Wsjo zależy od organizmu. Ale prędzej czy później pojawiają się chyba u wszystkich nadużywających (mam na myśli tripy kilka razy w tygodniu).
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 368 / 0

Głównymi przyczynami zgonów po MXE są:

1. Zaburzenia psychotyczne i śmiertelne tego skutki wywołane niekontrolowanym zachowaniem osoby, która zażyła MXE.
2. Zaburzenia rytmu serca, w tym nadciśnienie tętnicze, arytmie, migotanie przedsionków.
3. Interakcje między MXE, a innymi substancjami.

Nawet jeśli nie wystąpi pierwsze i trip wydaje się udany, to użytkownik nie jest do końca w stanie kontrolować, co dzieje się z jego organizmem. Podczas działania metoksetaminy dochodzi do pobudzenia części współczulnej układu autonomicznego, co skutkuje m.in tachykardią. Innym objawem jest ataksja rdzeniowo-móżdżkowa, w trakcie której dochodzi do zaburzeń równowagi, czasem też konwulsji, co może prowadzić do niekontrolowanych zachowań lub braku możliwości zadziałania w sytuacji kryzysowej. Ruchy są utrudnione, co zwiększa ryzyko, że nie będziemy w stanie np. wezwać pomocy.

Większość opisanych zgonów dotyczy jednak miksowania MXE z innymi substancjami psychoaktywnymi np. z MDAI. Zdarzały się również przypadki hospitalizacji po przyjęciu samej MXE w dawkach 100mg i.v. jak również zgonów.

Przypadek ten został zgłoszony przez Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dotyczył 31 letniego mężczyzny, który w trakcie spotkania towarzyskiego przyjął metoksetaminę (donosowo), oraz 2-CB kupionych przez internet (informacje z wywiadu z rodziną pacjenta). 14 lipca 2012 został przyjęty na oddział ratunkowy szpitala w stanie ogólnym ciężkim, w głębokiej śpiączce oraz z hipertermią (>39stopni). 28 dni później pacjent zmarł w wyniku niewydolności wielonarządowej. Analizy materiału biologicznego ujawniły obecność metoksetaminy (0,32ug/ml w krwi, 4,36ug/ml w moczu) oraz amfetaminy (0,06ug/ml w krwi, 0,27ug/ml w moczu).


źródło: Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii; Igor Radziewicz - Winnicki, Ministerstwo Zdrowia.

Najwięcej przypadków to śmiertelne interakcje między MXE, a innymi substancjami. Można by wnioskować, że branie samej MXE zmniejszy ryzyko niebezpiecznych działań, jednak trzymałabym się z dala od takiego stwierdzenia, gdyż metoksetamina sama w sobie w dużym stopniu negatywnie oddziałuje na organizm. Nawet jeśli przyczyną zgonu nie będzie zaburzenie homeostazy i poważne zaburzenia funkcjonowania poszczególnych narządów, to może być nią brak świadomości podczas działań, prowadzących do śmierci.

Dotyczy to nie tylko osoby zażywającej, ale również jej otoczenia. Wbrew panującej opinii o zbawiennym wpływie dysocjantów na psychikę, może dojść do bardzo poważnych skutków, które nie będą odwracalne. Warto mieć to na uwadze, jak również to, o czym wspomina dziewczę powyżej - predyspozycje organizmu.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

co do tego zgona


It was believed that ‘2-CB’ (1 "stamp"
saturated with 100-120 μg), amphetamine and ‘hashish’ had also been taken. Toxicological
analyses revealed methoxetamine in blood (0.32 μg/mL) and urine (4.36 μg/mL). No
methoxetamine was detected in the hair. Amphetamine was present in blood (0.06 μg/mL),
urine (0.27 μg/mL) and hair (0.19 μg/g). The patient was taken to hospital in a very poor
general condition. He was in a deep coma, with clinical and biochemical features of acute
respiratory failure, hyperthermia (>39°C) and generalized seizures. Laboratory tests showed
elevated leukocytosis, signs of massive rhabdomyolysis and acute renal and hepatic failure.
Despite intensive therapy the patient died 28 days later as a result of multiple organ failure
Posty: 40 Strona 1 z 4
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1096 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości