Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 112 • Strona 1 z 12
 • 1961 / 50 / 0
alfa-PVP/PVT/PHP - Miksy
Ostatnio zmieniony 24 marca 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana nazwy tematu.
Thirteen seconds to blood-brain barier. thirteen@safe-mail.net
 • 370 / 20 / 0
Potrzebuję szybkiej i konkretnej odpowiedzi na kilka pytań dotyczących tej substancji, tylko sprawdzone info, więc lamusy dupa cicho :P
Mianowicie - piszecie tutaj głównie o sniffach, temat jest długi na niemal 40 stron, a mnie te sniffy gówno obchodzą. Interesuje mnie iv w połączeniu z 3,4-dmmc i oksykodonem. Opiatowców pewnie tutaj nie uświadczę, ale w iv pewnie niejeden z piszących tutaj się bawi. Chodzi mi konkretnie o speedballa, jakie proporcje a-pvp w stosunku do 3,4-dmmc? (oxy w ilości 60-80mg - wysoka tolerancja na opio) Interesują mnie zarówno możliwe interakcje, ewentualne problemy, generalnie konkretne info od ludzi znających się na takiej drodze podania tych wynalazków. Podobno porównujecie a-pvp do MDPV, jeżeli dobrze pamiętam, to w tych pierwszych dopalaczach (kokolino etc) znajdował się głównie mefedron z MDPV, nie wiem jednak w jakich proporcjach. W każdym razie 125mg iv tych dopków było dawką idealną. Niestety nie siedzę w temacie beta-ketonów od dłuższego czasu, stąd mój post w tym temacie. Mam na myśli raczej jednorazową akcję, ciągi ketonowe mnie nie bawią.
 • 1052 / 8 / 0
^To nie dzial miksy, ale takie cos, co zaproponowales ciężko nazwac speed ballem. Po co w ogole to 3,4 DMMC??
To już lepiej 15mg alfy samo i ten Twój oxy na poczatek.
alfa najlepiej się spisuje palona, tak a propos.
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2013 przez noithai, łącznie zmieniany 1 raz.
 • 4821 / 254 / 0
Parę uwag - wg. mojej najlepszej wiedzy w dopkach z kokolino w nazwie siedział tylko mefedron, 3,4DMMC natomiast nie ma w ogóle startu do mefa, a obecnie dostępne sorty to jakiś badziew niestety. Na obcojęzycznych forach są informacje, że a-pvp podane iv jest spoko w dawkach, które bierzesz pod uwagę, jednak ta substancja moim zdaniem też wypada blado w porównaniu do MDPV.

e: widzę, że noithai ma podobne wnioski :-)
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2013 przez TheLight, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
 • 1052 / 8 / 0
^3,4-DMMC nijak ma się do mefedronu, to po pierwsze, tylko nieprzyjemne efekty wywola, szczególnie cardio, w takim miksie. 15mg alfy na pierwszy raz wystarczy, nie ma znaczenie ze waliles metkat poprzedniego dnia. Zgodze się, ze a la speed ball to będzie, ale tylko a la w polaczeniu alfy z oxy. Jak już jesteś taki odważny, to lepiej 3-MMC + alfa + oxy. MDPV i alfa to dalecy kuzyni, moim zdaniem, i slabo je porownywac ze sobą.
 • 370 / 20 / 0
Rozumiem, dzięki za pomoc. Ograniczę się w takim razie do a-pvp i oxy, o tym, że 3,4dmmc daleeeeko ma do mefedronu (co nie zmienia faktu, że 3,4dmmc ma przyjemne działanie) wiem. Jak już wspominałem, zbiło mnie z tropu łączenie MDPV z mefem w dopkach, ale to już nvm. W takim razie poleci sball z dwóch, nie trzech substancji. Nie chcę jedynie tylko tego, by opioid "zbił" mi za bardzo działanie a-pvp, wezmę go zatem około 20mg z oxy. Jakaś specjalnie wielka odwaga nie jest do tego potrzebna, nawiasem mówiąc bycie królikiem doświadczalnym pozwoliło mi poznać możliwości mojego organizmu. Skuteczne lawirowanie pomiędzy konkretnymi zabawami z opio, i jednoczesnym zachowaniu siebie w całkiem niezłej formie dodaje pewności siebie, zwłaszcza, kiedy rzucę okiem na siebie, a następnie na "kolegów" z działu poświęconego opio.
 • 626 / 21 / 0
Dla fanów ciężkich chorbów psychicznych polecam miks z MXE
to już nawet nie jest psychoza tylko obłęd
ale ja tam lubię się od czasu do czasu tak pokarać żeby być na skraju wytrzymałości xD
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, czas straci wtedy znaczenie, gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli nic nigdy już nas nie rozdzieli.
 • 1428 / 73 / 0
Nawet mi przez myśl nie przeszło żeby łączy pvp z MXE. Napisz cos więcej o tym combo.
 • 180 / 3 / 0
januszgarlacz pisze:
Dla fanów ciężkich chorbów psychicznych polecam miks z mxe
Psychodeliczne kamikadze :nuts:

Nie powiem, czasowo lekko poryta bania jest fajna ale to byłby hardcore wszech czasów. Psychiczne samobójstwo
 • 1904 / 171 / 0
Znalazlem ciekawy temat na BL - http://www.bluelight.ru/vb/threads/6452 ... ation-bomb.
Interesujaca kombinacja, mysle ze mniej rzeznicka niz alfa+MXE, podejrzewam ze przy malych dawkach i zachowaniu ostroznosci taki kombos bylby dosc efektowny.
ODPOWIEDZ
Posty: 112 • Strona 1 z 12
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.