Piracetam + MDxx

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 19 / 0

O ile wzmacnia działanie MDxx i benzofuranów ,jem często benzofurany i bardzo by było coś potrzebne na wzmocnienie :-)
  • 722 / 10 / 0

Podobno bardzo mocno ziwększa neurotoksycznośc. Moim zdaniem - tak na chlopski rozum faktycznie ją zwiększa bo więcej substancji wjezdza na neurony.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Z kleju arabskiego robili dopalacze. To gangi z Gliwic i Częstochowy

Z kleju arabskiego robili dopalacze. Prokuratura Okręgowa w Gliwicach skierowała do Sądu Okręgowego w Gliwicach Ośrodka Zamiejscowego w Rybniku akt oskarżenia przeciwko 20 osobom, które oskarżono o popełnienie szeregu przestępstw związanych z handlem narkotykami oraz środkami zastępczymi.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 414 uczestników Wejdź na czata