Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 148 / 2 / 0
Jak wasze nosy ? sluzówki przepalone? bol z tyłu głowy pojawia się po szczurku ?
siedze tak i zastanawiam się czy przypadkiem przez to wszystko kiedys jakis pierdolnik na czaszce się nie zrobi, cała tablica mendelejewa juz tam siedzi %-D
CZEKAM ZNÓW NA WAGE, SEDZIA W RĘKACH TRZYMA MŁOTEK.
  • 130 / / 0
Kiedyś ktoś mi mówił że po zajebaniu szczura odczuwa ból z tyłu głowy. I niby to miał być wyznacznik dobrego materiału , odziwo w późniejszym czasie okazało się że sporo osób tak ma ;) a co do jakości towaru to sie nie wypowiem bo mnie nic nie bolało przy waleniu w kleme.


Mój nos , ma sie dobrze od 9 miesięcy nic nie waliłem , tylko to ciśnienie na przyjebanie jest męczące ;)
  • 158 / 2 / 0
Bólu z tyłu głowy dostałem tylko po wciąganych sudafetach za gówniarza
"Oto i On, boski prototyp, mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć, zbyt rzadki by umrzeć." - Hunter S. Thompson
  • 357 / 2 / 0
po dobrej tabace też uciska na tyle głowy.
I was made for lovin' you baby
Na mocy obowiązującego prawa na terytorium Polski ZABRANIAM kopiowania moich postów, które de facto są fikcja.
  • 204 / / 0
U mnie po tabace nie ma tak wyraźnego ucisku na tył głowy co na skronie. Po niektórych tabaczkach odnoszę wrażenie jakby ktoś naciskał palcami na moje 2 biedne skronie.
Wracając do tematu to nie spotkałem się z bólem z tyłu głowy. Bólem akurat tego bym nie nazwał, natomiast nie raz zdarzyło mi się poczuć takie otępienie, jakby prąd przechodził od potylicy, aż do kości ciemieniowej. Zazwyczaj miałem tak po amfie i wydaję mi się, że to chyba coś normalnego :rolleyes:

He, po amph to coś normalnego ;-) - nutella ;]
Do odważnych trip należy :)
  • 158 / / 0
Coś złego się dzieje z moim noskiem:( w wakacje leciały dopały w tygodniowym ciągu, od tamtej pory mam zawsze rano zawalony nos i jak wydmuchuje to czuje w nosie dziwny zapach, dopalaczowy taki. Brzydki. Nos już nie ten:( być może ma to też związek z tym że rzuciłam ostatnio palenie. Może znacie jakieś sposoby na regenerację nocha? Odkąd to się zaczęło nic już tą drogą nie przyjmuje i w ogóle absta, bo mam wstręt przez to. Może to i dobrze ale chciałabym mieć mój stary nos.
  • 9 / / 0
Rzucenie palenia zapewne polepszylo twój zmysł węchu. Paliłem kilka lat i jak rzucilem w marcu to później na nowo odkrywałem zapachy wielu rzeczy.

Na nos polecam, zgodnie z tym co zalecił mi kiedyś laryngolog, stałe stosowanie soli morskiej w sprayu, wciąganie co kilka dni na noc maści linomag, co jakiś czas płukanie nosa solą fizjologiczną.
  • 1206 / 10 / 0
Porada dla mnie od osoby bardzo doświadczonej na [h]*

Nawilżanie antyhistaminami, np. kroplami z budezonidem (Budehrin), czy flutykazonem (Avamys), ewentualnie bez recepty cetyryzyna lub ranitydyna, rozpuszczanie w wodzie (silnie stężone) i walenie w nos.

Sama woda / woda z solą morską na przepłuczki. Polecam też maść z d-pantenolem i witamina A --> np Rinopanteina. Ładnie regeneruje śluzówke blisko ujścia. Zatok tym nie nawilżycie.*Nie pytałem o zgode na publikacje -> wiedza wydaję się bardzo użyteczna i nie stricte zastrzeżona.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2013 przez BSKY, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3 / / 0
Pytanko: jak waliłem mefa przez pare miechow, to jak mogę teraz "naprawić" nos? Codzien litrami wyplywaja z niego smary, czuje jakbym miał cos ciężkiego na zatokach....Sa może jakies sprawdzone metody oczyszczania nosa, albo jakas inna forma regeneracji tego narządu?
  • 152 / 2 / 0
Zamiast zakładać nowy temat - dołączę się tutaj z pytaniem.
Otóż mam bardzo duży problem z podaniem donosowym. Jestem alergikiem, i każda próba podania czegokolwiek, nawet tabaki, kończy się kichaniem przez 10 min i katarem przez następne dwa dni. Da się coś z tym zrobić? Jest to dla mnie bardzo uciążliwe.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.