Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 1 z 5
  • 1709 / 11 / 0
Jaki jest najmocniejszy neuro, który kasuje? Za dużo mi myśli i rozkmin przez baniak przechodzi i szukam czegoś co by odciążyło tą głowe z chaosu. Olanzapina jest ok ale po dwóch, trzech dniach nie czuje jej już.

Korekta nazwy tematu. | STR88
  • 1181 / 5 / 0
Ale dojebałeś, "za dużo mam myśli i chcę siekierę" hhe. Siekery walą aktywni schizofrenicy, co mają na prawdę ostro najebane.

Chlorprothixen, próbuj 30mg wyciszy cie i będziesz zdolny do działania yako takyego. Po większej ilości możesz być niedodziałający, a funkcjonować yakoś trzeba?
Ostatnio zmieniony 29 października 2013 przez kowalskii, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1709 / 11 / 0
%-D

Chlorprothixen za słaby dla mnie, nawet halo jest za słaby :cheesy: Potrzebuje siekiery i tyle :-p
Co biorą Ci co łażą jakby dostali młotem w łeb i cieknie im z ust?
  • 190 / 4 / 0
Haloperidol?
  • 626 / 21 / 0
Jeśli haloperidiol nie daje rady to chyba będzie potrzebny SPECJALISTA
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, czas straci wtedy znaczenie, gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli nic nigdy już nas nie rozdzieli.
  • 216 / 5 / 0
no to kurwa trifluoroperazyna
tylko kto ci to wypisze? xD
  • 79 / / 0
Duldidaj szukasz nie tam gdzie powinieneś. Jak masz rozkminy i za duzo myśli którym towarzyszą negatywne emocje to szukaj antydepresantu po którym z automatu włączy się zadowolenie i wyjebanie na problemy a nie neurole które zbijajaą dopamine serotonine i noradrenaline po których osoba z depresją czuje się jeszcze gorzej a jak już napierdalasz takie siekiery jak haloperidol to sam z siebie robisz zakminione negatywnie warzywo. Jak masz shize to klozapina tylko krew trzeba badać.
  • 606 / 8 / 0
Ne spodziewałem się takiego tematu nawet na hypie %-D to już wyższy poziom wtajemniczenia

Jak długo w ogóle brałeś neurolepy? One z czasem przestają działać jak dawiej a amen i poszukiwanie siekier to strata czasu
Blok tekstu mogący usprawiedliwić moje ćpanie, dodać mu ideologii, wnieść coś błyskotliwego albo po prostu być. To nadal blok. Przewijaj dalej
  • 115 / 2 / 0
duldidaj pisze:
Jaki jest najmocniejszy neuro, który kasuje? Za dużo mi myśli i rozkmin przez baniak przechodzi i szukam czegoś co by odciążyło tą głowe z chaosu. Olanzapina jest ok ale po dwóch, trzech dniach nie czuje jej już.
....odpowiadam.. carmadiazepina czy inaczej neurotop 300 mg...robi robote po przedawkowaniu 10razy .. UWAGA ZERO GRAWITACII ,nara... edytuje; wszamałem 10 pastylek neurotop 300 reterd.......siekło po 12h....grubo..lece..dzban te sprawy.. ctd
  • 98 / / 0
Sprobuj rispoleptu, zacznij od dawki 2 mg a skoncz na 6 mg albo i nawet na 8 mg %-D , dobrze powinno zniwelowac mysli, nawet i az za bardzo.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.