Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 451 / 11 / 0
próbował ktoś hodować tę roślinę w POlsce ? teoretycznie to krzew więc powinien wyrosnąć w polsce w odpowiednich warunkach , wytwarza DMT w naszych warunkach ? jak długo trzeba czekać do zbioru ? , jak ktoś ma jakieś informacje na temat tej rośliny to pisać ,
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 3871 / 200 / 13
Nie wiem czy wytrzyma naszą zimę - na 99% nie.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 451 / 11 / 0
w domu nie wytrzyma ? albo w szklarni ? , bo na polu to wiadomo że padnie
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 75 / / 0
Wyrośnie i wytworzy ale zimy nie wytrzyma, dosyć łatwa w uprawie ale jest inna opcja - Psychotria carthagenensis. Nasiona dostępne w sklepach australijskich, być może na serwisach aukcyjnych.
Dwell in the twilight.
  • 70 / 1 / 0
uncouth pisze:
Wyrośnie i wytworzy ale zimy nie wytrzyma, dosyć łatwa w uprawie ale jest inna opcja - Psychotria carthagenensis. Nasiona dostępne w sklepach australijskich, być może na serwisach aukcyjnych.
Znalazlem cos takiego:
 http://www.shroomery.org/forums/showflat.php/Number/855978#855978
1) Jesli dobrze zrozumialem to gosc (chyba mieszkajacy w UK) napisal o swiezym powietrzu pompowanym do namiotu z psychotria viridis za pomoca pompy akwarystycznej wlozonej do pojemnika z woda.
Nie za bardzo rozumiem czy to ma mu dac wilgotnosc, ale moje pytanie brzmi czy w naszej strefie klimatycznej nie oplaca sie uprawiac psychotri ze wzgledu na wysoki koszt za prad, jaki sie zuzyje do utrzymania temperatury 22-28 *C w takim namiocie?

2) Potrzebną temperaturę 22-28*C mozna uzyskac w domu albo mieszkaniu. Czy w takim razie chodzi o to, ze w domowych warunkach nie zapewnimi jej odpowiednij wilgotnosci?

3) Czy ta Psychotria carthagenensis przezyje krajowa zime i mozna ja normalnie hodowac w domu?
  • 30 / 5 / 0
Psychotria viridis i innej gatunki z tego rodzaju są legalne w polszy ?
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.