Nbome w sprayu

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1772 / 222 / 0

Ok, przyszło mi coś takiego http://img196.imageshack.us/img196/7011 ... 490962.jpg, także z czym to się je?

Trochę się pogubiłem bo butla ma 10ml, i ten opis jakiś niejasny dla mnie. Dokumentacji brak, pełna profeska.

To 500mcg na jedno szprejniecie idzie, a sto szprejniec jest w butelce? O.o

Fiolka to jakoś 350-500zł
  • 3129 / 10 / 0

Co tu jest niejasnego? 100 psiknięć, 500ug każde. Radziłbym zawsze wstrząsać przed użyciem, były przypadki zgonów po spożyciu liquidu z 25I, które bylo słabo rozpuszczone i komuś się kropnęło kilkanaście mg.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

E-papierosy groźne jak dopalacze? GIS szykuje specjalne ostrzeżenie dla szkół

E-papierosy jak dopalacze – główny inspektor sanitarny planuje rozesłać ostrzeżenie do placówek edukacyjnych. Główne ryzyko nowej używki: uzależnienie od nikotyny oraz nieznane skutki zdrowotne.
  • 1772 / 222 / 0

Dostałem to cudeńko w prezencie przy niemałym zamówieniu, a jako że darmówka to jakoś podejrzanie dużo mnie to się widziało
  • 152 / / 0

Psikałbym ludziom na twarz xD
  • 137 / / 0

Psikasz pewno do nosa jak niektóre leki. Dziwne :D
  • 5304 / 60 / 0

Kto powiedział, że do nosa a nie np. w oko %-D ?
  • 676 / / 0

albo odbyt?
  • 696 / 8 / 0

Albo na dziąsło ? :) - co to dziąsła to mysle ze lepiej bedzie podac na kartonie np. ale w spreju z drugiej strony jeszcze szybciej sie wchlania, no i jak nie połkniemy sliny moze jebnie %-D . Psikadło jest takie praktyczne ze mozna kazda droga podac. A zreszta to z cyklo wie chyba mozna na jezyk i siup popic. AA jeszcze jedno cos mi sie obiło o uszy, albo tylko odbiło, ze z cyklo bedzie dzialac lepiej niz z dziasła?
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2013 przez PuTTy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1772 / 222 / 0

Słodki jezzu i milusieńka matko matrycy

Jak mój mózg wróci na miejsce to się trochę pospowiadam, Yo!,
  • 696 / 8 / 0

Czyli chyba gra gitara :) .
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata