Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
2-amino-1-(tol-4-ylo)propan; 4-metyloamfetamina
beta-dezoksynormefedron
http://en.wikipedia.org/wiki/4-Methylamphetamine
Az dziwne ,ze nie znalazłem tematu o tej substancji na forum
http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdr ... 14,14.html
UE chce jak w przypadku Mefedronu wprowadzić zakaz wytwarzania i wprowadzenia do obrotu tej substancji na terenie państw członkowskich UE
P.S. Szczerze,dla mnie feta i jej analogi to wielkie gówno i trzymam się od nich zdala ,ale ciekawi mnie co to za substancja ,że UE chce wprowadzic sankcje jak w przypadku Mefedronu
Imho, nic ciekawego - a że się polityki do tego dobierają, to tylko świadczy o ich głupocie. Na naszą korzyść, bo być może skupią się na tym, zamiast na czymś ciekawszym ;)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Był tak pochłonięty segregacją narkotyków, że nie zauważył policjantów
Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleźli znaczne ilości narkotyków. Były to: heroina, kokaina, mefedron, amfetamina oraz marihuana.
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
Bryan Johnson znów odmłodniał. To jego wyniki po sesji z magicznymi grzybkami
Pod koniec listopada pisaliśmy o nowatorskim eksperymencie, jaki Bryan Johnson rozpoczął na sobie samym. Słynny milioner i "człowiek, który chce być nieśmiertelny" zaczął przyjmować tzw. magiczne grzybki i badać swój organizm przed, w trakcie i po każdej sesji. To najlepiej udokumentowane tego typu badanie w historii. Na wyniki nie trzeba było długo czekać. Nowe dane wykazały niezwykłą poprawę w biomarkerach związanych z długowiecznością - stresem, stanami zapalnymi i neuroprotekcją.