Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 1 z 4
  • 83 / 3 / 0
JWH-018
Nieprzeczytany post autor: Chong »
Jako, że wciąż go brakuje a zgłaszanie tego przez parę lat nie rozwiązało problemu, pozwalam sobie rozpocząć wątek, który był tu już parę lat temu.

[ external image ]
JWH-018; AM-678, 1-pentyl-3-(1-naphthoyl)indole)
Numer CAS: 209414-07-3
Wzór sumaryczny: C24H23NO
Masa molowa: 341.45 g/mol

Każdy o nim słyszał, wielu próbowało, większość z nich za nim tęskni. Często wymieniany jako najlepszy z próbowanych kannabinoidów.

Pełny agonista receptorów CB1 (9.00±5.00 nM) oraz CB2 (2.94±2.65 nM). Najbardziej "klasyczny" z kannabinoidów, będący legendą - to na nim była większość pierwszych mieszanek. Jego działanie najlepiej oddawała mieszanka SMOKE (1:7-1:8) oraz seria Spice'ów (robiona na mniejszych stężeniach, często również z dodatkiem innych substancji - nie miała stałego składu).

Osobiście jestem fanem tego kannabinoidu - spora euforia, częste "śmiechawki" (które nie zdarzały mi się od dawna), stosunkowo długi peak (1-2h + efekty after), mocne acz naturalne oddziaływanie psychiczne, lekkie oddziaływanie fizyczne. Jeden z szerzej zbadanych kannabinoidów, nielegalny w większości krajów, w tym w Polsce.
  • 1107 / 50 / 0
To może ja postaram się podzielić doświadczeniami i informacjami na temat tego kannabinoidu. Na wstępie zaznaczae, że było to jeden z najlepszych lub i najlepszy kannabinoid który było mi dane używać. Niedawno wpadło mi odrobinę w łapki i postaram się przybliżyć wam jego działanie :)

Dawkowanie: 2 - 3mg dla osób bez tolerki, takie dawki dawałem znajomym i wg nich pokazywaly całe możliwe spektrum działania
3 - 5 mg paliłem sam, ale mam tolerke.
Czas działanie: 1 - 2 h a pozniej after taki jak po mj

Mój ostatni test rozpoczął się rano, gdy byłem po około 3 nockach na stimach. Także chciałem sobie zaleczyć czymś główkę i pójść spać lub chociaż poleżeć. Poprawić sobie humor i ogolnie zrelaksować się.
Zapalilem około 4 - 5mg, Wypuściłem chmure kładę się na łóżku. Czuć w głowię, że zaczynają się zmiany myślenia. Bardzo pozytywne zmiany, ale za to nie czuć w ogole sedacji i ujebania co mnie bardzo zdziwilo bo zazwyczaj kanna mnie rozpierdalają haha Nagle zauważyłem, że cała ta zwała i zmęczenie gdzieś odeszło. Zacząłem się czuć jakbym ostatnie 3 dni spędził w domu zasypiając co noc. Bardzo energetyzujący kanna co jest jego wielkim plusem. Naszlo mnie na kontakt z ludzmi o czym parę minut wczesniej nie było mowy. Pozytywna energia mnie rozpierala :D Latalem po domu, pisalem na fb i telefonie jednocześcnie się goląc w łazience i ogarniając do wyjścia. Ogolnie w tym wszystkim moj telefon powital zaświaty jak zamiast maszynke do golenia w wode przypadkiem wlozylem telefon, ale mniejsza, bo i tak byl chujowy hahahah

Działanie między ludźmi to jest to co najlepsze w tym kanna. Ludzie robią sie bardzo wesoli, rozmowni, kreatywni. Ten kanna naprawdę jest bardzo energetyczny i dający sporo kreatywności. Fani mocnych kanpaowych lotów raczej nie będą zadowoleni. Docenią ten kanna jednak wszyscy użytkownicy stymulantów, którzy lubią zapalić na zejściu. Sposób jaki to zaleczyło mi zwałe był dla mnie szokiem. Nawet benzo się chowa jeśli o ten aspekt chodzi.

Nie próbowałem jeszcze mixów tego kanna z innymi, ale naprawdę zapowiada się obiecująco.

Plusy:

-energetyczny kop i brak zamuły
-nie otępia jak większość obecnych kannabinoidów
-niesamowicie prospoleczne działanie
-nie powoduje przykrych dolegliwości fizycznych nawet w wysokich dawkach !

minusy

-nielegalny w całej eu
-fani mocnego upierdolenia nie znajdą tu nic dla siebie

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopisze :)
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2013 przez Syberek, łącznie zmieniany 1 raz.
Chuj na kaczych łapach
  • 310 / 5 / 0
Jak wypada porównanie do am-2201 :*) ? Bo choć obie substancje oddziaływają na te same receptory to mam wrażenie że mają absolutnie odmienne działanie :finger: zgodzicie się ? Dodam że nie próbowałem czystego jwh-018 więc nie wiem czy wg się powinienem wypowiadać :-(
  • 1472 / 25 / 0
Ja nie próbowałem am i nigdy nie spróbuje

ale jak przeczytam parę opini o amce to ,mają całkiem inne działanie nie są w ogule do siebie podobne :-)
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2013 przez zycie ponad wszystko, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2714 / 509 / 0
AM jak dla mnie nie przypomina JWH-018. I vice versa.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 1107 / 50 / 0
Niebo a ziemia :P am to zwykły otępiacz, nie mający nic ciekawego do zaoferowania. Choć zapewne ma swoich fanów :P
Chuj na kaczych łapach
  • 291 / / 0
Nie tak dawno miałem okazję na krótką przygodę z JWH-018. Dawkowania nie opiszę dokładnie, czubek noża, a z upływem czasu trochę większe czubki :P Spalane z fifki normalnie z podkładem na kanapkę (podkład, proch, podkład). Testując 18stkę miałem dość podwyższoną tolerancję na kanna, więc pewnie nie pokazała mi wszystkiego. Działanie jest bardzo przyjemne, relaksujące. Muza świetnie brzmi, a sam jestem spokojny. Czasu działania nie potrafię do końca określić, ale na pewno 2x dłuższy niż AM, może nawet 3x. Jak wyżej zauważył Syberek, nie czuć sedacji i ujebania. Osiemnastka działa inaczej. Nawet w większych dawkach jest subtelna, delikatna i przyjemna. Czasami miałem wrażenie, że faza już zeszła, ale chwilę później czułem ją znowu. Hmmm... dziwne to było, bo przy innych kanna mi się to nie zdarzało. Ogólnie mogę powiedzieć, że fanom AM raczej się nie spodoba, już prędzej zwolennikom MJ.
  • 310 / 5 / 0
Było mi ostatnio dane zabawić się z tym kanna zdam wiec krótki raport:
Działanie -bardzo przyjemne choć delikatne dosyć przypominające MJ ale jakby bardziej płytkie bez tej "euforii nocy letniej" ;-) , zero dysocjacji ale wieki plus za typową marihuanową smiechawe :-)
Czas : do godziny na początku ale tolerka(co dziwne przy kanna :-p ) bardzo szybko rośnie
Gastro występuje ale nie jest jakieś szczególnie silne, ogólnie nie żałuje ale jestem trochę zawiedziony spodziewałem sie działania rodem drugiej serii maczanek ale widać takie efekty można osiągnąć tylko miksując kilka kanna lub druga opcja jwh81, 73 hu-210 są po prostu bardziej euforyczne
  • 1472 / 25 / 0
Nie było tego Kanna w drugiej generacji bo był zdelegalizowany jako jedyny w pierwszej

W pierwszej generacji był mn.Spice tropical 83 % reszta kannabinoid niezdyfikowany według linka który przesłał kiedyś PCP

był także w legendarnym SMoke ale poza tym był oleamid który nie sam jest pscyhodaktywny a który poprawia profił działania ,a takze w Genie
  • 310 / 5 / 0
spodziewałem sie działania rodem drugiej serii maczanek ale widać takie efekty można osiągnąć tylko miksując kilka kanna lub druga opcja jwh81, 73 hu-210 są po prostu bardziej euforyczne
Gdzie w tu jest napisane iż 18 była w drugiej generacji ? Pierwszej generacji nie zdążyłem zapalić niestety więc nie mam porównania :-(
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 1 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.