Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Załączam ciekawe materiały video Etnobotanika Jakuba Babickiego, które zostały zarejestrowane na konwentach świadomości fraktalnej, które cyklicznie się odbywają w Gdynia.
Wykłady wnoszą wiele ciekawych informacji nt. DMT i Ayahuaski. Polecam tą wiedzę :cool:

Kuba Babicki - Ayahuasca: Wehikuł Świętego Królestwa Roślin
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=CZnbMTAfviA
Opis: Ayahuasca to mikstura sporządzana zasadniczo z dwóch gatunków amazońskich roślin, którą rdzenna ludność zamieszkująca lasy deszczowe Brazylii, Kolumbii, Peru i Ekwadoru używa najprawdopodobniej od tysięcy lat do celów leczniczych, dywinacyjnych i innych praktyk magicznych. Barwne wizje zabierały szamanów, ich uczniów oraz uczestników ceremonii rytualnych do niefizycznych światów zamieszkałych przez różnego rodzaju istoty przybierające często trudne do sklasyfikowania formy. Obecnie po kilkudziesięciu latach badań naukowych nad "Pnączem duchów" możemy wreszcie odpowiedzieć na dwa istotne pytania: "Czy Ayahuasca rzeczywiście dostraja naszą percepcję do enteogenicznego królestwa roślin, umożliwiając wizyty w innych światach nielokalnych poza punktem załamania światła odbieranego przez podstawowe ludzkie zmysły?" oraz "Czy jesteśmy w stanie wydobyć z owych psychodelicznych wojaży wartościowe, sprawdzalne w obiektywnej rzeczywistości dane?".

Kuba Babicki - Psychofarmakologia N,N-dimetylotryptaminy: Szyszynka, Istoty Pozaziemskie, Podróże w Czasie i Nadprzestrzeni
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=aEKXq5chJTU
Opis: Dimetylotryptamina (DMT) jest uważana za najpotężniejszy związek chemiczny wywołujący odmienne stany świadomości. Jest szeroko rozpowszechniona w naturze, a mimo to do dziś kryje w sobie wiele tajemnic. Jest głównym składnikiem silnych halucynogennych wywarów (Ayahuasca i jej analogi) oraz proszków do wciągania nosem (Virola) używanych przez rdzenną ludność Ameryki Południowej od tysiącleci. Wyizolowana w formie czystych kryształków indukuje potężną zmianę percepcyjną, w której tradycyjne ludzkie postrzeganie jest akcelerowane w sposób daleko wykraczający możliwości racjonalnego wytłumaczenia. W wykładzie skupimy się na rewolucyjnych, zatwierdzonych przez DEA i FDA badaniach klinicznych, które w latach 1990-1995 przeprowadził lek. med. Rick Strassman, podając grupie 60 ochotników zastrzyk z czystą dimetylotryptaminą. Uczestnicy doświadczali powtarzalnych spotkań z pozaziemskimi bytami, podróżowali do innych wymiarów, obcowali z nieznaną technologią opartą o paradygmaty światów nielokalnych, gdzie masa cząsteczkowa migotała z prędkością przekraczającą umowną fizykalność znanych nam cząstek elementarnych. Z kolei sam dr Strassman podczas prowadzonych badań wysnuł wiele ciekawych wniosków dotyczących biologicznych podstaw doświadczeń mistycznych oraz stanów granicznych, w tym śmierci.

Kuba Babicki - Magia życia oraz podstawy kwantowej biologii.
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=m8gAKr6H ... plpp_video
Opis: Zarys Biologi Kwantowej - Mikrotubularny model osadzania świadomości w organizmach żywych - wstęp do tego, aby dowiedzieć się więcej na temat kwantowych procesów zachodzących na poziomie biologicznym i neurochemicznym. Chciałbym omówić, jak bardzo nauka zmienia się w obecnych czasach i rewolucjonizuje wiele swych dziedzin. Wspomnę o doświadczeniach Korotkova, biomagnetycznych polach torsyjnych o strukturze toroidalnej, ich detekcji i mechanice kwantowej powstawania chorób oraz zaburzeń biopola istoty żywej. Wspomnę także o nowym spojrzeniu na fizjologiczne następstwa osadzenia świadomości w ciele od poziomu mikrotubularnego, co daje również ciekawy wgląd w alternatywna koncepcję patogenezy choroby Alzheimera.

Fraktale i złoty podział w świecie roślin - Etnobotanika i Psychofarmakologia - wiele osób prosiło mnie o pogadankę na temat psychodelików i ogólnie etnobotaniki, czy ziołolecznictwa. No to przygotuje prezentację na temat zgodny z tytułem, gdzie postaram się w zwięzły sposób zdefiniować szamanizm, jako system medyczno-dywinacyjny, który jako pierwszy pozyskał wiedzę na temat fraktalnej kompresji w naturze i Wszechświecie oraz odszyfrowywał język roślin; i to wszystko w kontekście naukowej wiedzy etnobotanicznej i psychofarmakologicznej.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.