3-MMC; Metafedron - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2329 / 3 / 0

Czy ktos probowal mixu 3-mmc z brefedronem?

scalono - surveilled

Jak zazywac 3-mmc z piperazynami?
Czekamy az np. takie pFPP sie zaladuje i dopiero wrzutka 3mmc, czy obie naraz? :scared:
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

A ile ta pipa sie ładowała bo juz nie pamietam? chyba standardowo 20-25min ? więc razem można

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

W mieszkaniu miał znaczne ilości amfetaminy, MDMA i LSD - areszt dla 30-letniego obywatela Rumunii

Zarzut posiadania ponad 2,5 tys. porcji środków psychotropowych w postaci amfetaminy, MDMA i LSD oraz kilkudziesięciu porcji marihuany usłyszał 30-letni obywatel Rumunii.
  • 19 / / 0

Ja obstawiam pół godziny pFPP.
Mi to się piperazyny ciut dłużej ładowały zawsze od ketonów tak o 10-15 minut gdzieś.
  • 2362 / 7 / 0

miksując pFPP z mefedronem czekałem zazwyczaj 20 minut po wypiciu pFPP i krechy kosiły neurony
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2012 przez derb, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

No tak, ale ty waliłeś kreski ^_^ a tutaj chodzi o Oral`a %-D
  • 2362 / 7 / 0

Wiem, wyszedłem z założenia że nie tylko ja tutaj myślę. Skoro pFPP wystarczyło 20 minut do osiągnięcia pożądanego działania to chyba nie ma problemu w przełożeniu tego na inną drogę konsumpcji ketonu
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 116 / / 0

to pomieszajcie sobie 4mec'a z 3mmc w stosunku 1:1. ......

Wtedy powiem wam ,ze najlepsze 4mmc siada przy tym miksie;)))
  • 177 / 1 / 0

3-mmc bardzo wszechstronna je
flashback2 pisze :
ym mixem troszeczke mi zachaczylo chwilowo o cos w stylu cocaine rush. polecam naprawde substancja jest wszechstronna;).

Wszechstronna dobrze powiedziane. Strasznie miło jest mieć ze sobą kanna, ale idzie bardzo szybko i w dużych ilościach. Potem na bezsenność i dojście do siebie zużyłem UR-144 bardzo duże ilości. Polecam wariactwo całkowite.
Użytkownik zbanowany
  • 49 / / 0

U mnie.
3-MMC (400 oral) (dorzutka sniffem 300 mg) + kodeina + mj + piwko dało ładną banię przez godzin 5 a jeszcze nie widać końca.
  • 441 / 1 / 0

Serotonina aktywuje dopaminę, nie musisz mnie odsyłać do wikipedii, naprawdę, dopamina to taki przygłupek, który ci się aktywuje nawet jak sobie podłubiesz w nosie ;)
Co do gustów, nie ma co dyskutować, a twoje uwielbienie do NRDI wskazuje, że zwyczajnie masz coś nie tak z gospodarką dopaminową :)
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata