Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1241 / 7 / 0
Testy
Nieprzeczytany post autor: ooo »
nigdzie nie widze stosownego watku ...
chcialem zapytac czy ktos sie orientuje ile czasu/jakie warunki mozna przechowac swoj "czysty" mocz aby wspomagac sie na kontrolach dla cpunow .... mam testy co 2 tyg. i tak sie zastanawiam jak by sobie nasikac do sloika/ lodoweczka i spokojnie zaniesc w odpowiednim momecie swoj zapasowy mocz nie przerywajac sobie milej przerwy na prawdziwych opiatach
  • 64 / / 0
nie wiem ile można przechowywać mocz, ale w razie czego możesz poprosić kogoś kto jest czysty żeby Ci nasikał
  • 3112 / 318 / 0
Re: Testy
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Szczelnie zamknięty w lodówce możesz przechowywać ok 2 tygodnie, zamrożony nawet dłużej. Tylko potem będziesz go musiał podgrzać do temperatury ciała bo osoba odbierająca próbkę łatwo się zorientuje.
  • 672 / 10 / 0
To zależy czy ma nasikać na miejscu, czy przynosi mocz z domku, bo jak z domku to chyba żadnego problemu nie ma ;)
  • 1241 / 7 / 0
Re: Testy
Nieprzeczytany post autor: ooo »
sikam na miejscu do sloiczka plastikowego zamykam to w platsikowa torebke i wkladam do torby gdzie sa juz inne probki (nikt tego nie dotyka, zreszta w drodze sie podgrzeje ...)

czy jestes pewny ze 2 tyg mocz bedzie okey dla "badaczy" ;) ?
--------
nie chce nikogo prosic tym bardziej ze nie wiem co dokladnie jest testowane ... jesli np. uwzgledniaja weed to musze znalec palacza... itd.. lepiej miec sfoje siki :)
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.