DXM - Uszkodzenia mózgu

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 77 Strona 1 z 8
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 52 / 1 / 0

Siemacie ludzie.
Wczoraj wróciłem z odwyku ( na którym byłem 1 dzień ) i słuchajcie czego się nasłuchałem u terapeuty:
Cytuje: "Nie mówię Ci tego żeby Cię straszyć, ale wiesz to co Ty bierzesz, uszkadza twój mózg nieodwracalnie, tak jak z marihuany, amfetaminy, heroiny te uszkodzenia jeszcze są odwracalne, tak to gówno co Ty bierzesz uszkadza twój mózg nieodwracalnie. Za kilka lat brania będziesz w psychiatryku roślinką, zamkną Cię w pokoju bez klamek, będą podawać Ci jedzenie i tak do końca życia.,,

Aha tak dla jasności mówię o Acodinie.
Ten terapeuta był dość stary, chyba doświadczony.

Gadał z rodzicami, wyjaśnili mu co biorę. Kilka godzin później się mnie zapytał ile tych sudafetów biorę ( o_o ) jakby zupełnie nie wiedział o jakiej substancji mówi ...

I teraz jest pytanie, czy zaufać wam, doświadczonym narkomanom, czy staremu terapeucie, który podobno kiedyś tam też ćpał.
A z forum czytałem o kilku ludziach którzy podobno przez kilkanaście lat biorą mega duże dawki kilka razy w tygodniu i czują się świetnie.

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012 przez LucretiaMyReflection, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodany podtytuł.
Rejestracja: 2008
  • 2696 / 6 / 0

DXM podawany doustnie nie wywołuje uszkodzeń mózgu, wbrew forumowej opinii, że robi z ludzi idiotów. :-D

ChÓj, a nie terapeuta. Przecież jemu płacą właśnie za wciskanie takich bajeczek. Jedz na zdrowie, byle nie za często. Wszystko jest w FAQ.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Legalizacja marihuany nie podoba się meksykańskim kartelom narkotykowym

Rząd federalny przyznał, że stale rozszerzająca się legalizacja marihuany dla dorosłych w USA zmusza meksykańskie kartele narkotykowe do przemyślenia sensu przemytu zioła do Stanów Zjednoczonych.
Rejestracja: 2009
  • 1026 / 29 / 0

W teorii powinnam ten post dokleić do TEGO tematu, ale bardzo ciekawi mnie wątek terapeuty w tym wszystkim. Konkretnie - podejście terapeutów do nadużywania środków zawierających DXM.

Zgadzam się z Hennym. Nawet, jak robi z ludzi idiotów, to w miarę odwracalnie %-D
Rejestracja: 2011
  • 149 / 1 / 0

Bzdura DXM jest dość bezpieczną postacią , ja po ponad roku czestego brania nie mam zadnych problemow emocjonalnych , nie zauwazylem po sobie zadnych uszkodzen mozgu ,prócz zmian skórnych typu wysypka (nie u każdego) prawda jest ze osłabia pamiec , tak jak inne psychodeliki czy dysocjaty :-)
Rejestracja: 2007
  • 3739 / 43 / 0

Ja i Cosmo juz jakies 5, 6 lat zajadamy sie kosmicznymi dla niektorych dawkami DXM i wbrew obiegowej opinni wcale nie jestesmy az tak pierdolnieci. Cosmo nawet robil sobie tomografie komputerowo i nie wykazalo zadnych zmian. Nalezy tez dodac, ze wcinalismy mnostwo innych substancji uwazanych za bardziej ´´ryjace´´ od DXM (fenylo, benzo) i jest dobrze. Jesli chodzi o badania psychiatryczne, to wiadomo, ze kazdemu mozna znalezc jakas chorobe. Po tym co piszesz, mozna stwierdzic, ze Twoj terapeuta ma zaburzenia postrzegania rzeczywitosci i pierdolnieta pamiec krotkotrwala, takze sie nie przejmuj i jedz DXM. Jak lubisz. ;-)

d*m

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 156 / / 0

Używam DXM regularnie od 10 lat, z krótszymi lub dłuższymi przerwami. Mam stabilną, odpowiedzialną pracę, własne mieszkanie, skończyłem studia z dobrymi wynikami. Mam swoje hobby, pasje (liczba mnoga), znajomych. Nic złego mi się nie dzieje i nie działo, nie miałem żadnych poważnych problemów ze zdrowiem. Zauważyłem tylko zaniżony popęd seksualny (może być wynikiem stresów w pracy).

Jedyny poważniejszy problem, który u siebie dostrzegłem to ciągłe poczucie wstydu kiedy w aptece kupuję leki z dekstrometorfanem.
Wiek: 26 lat.
Rejestracja: 2010
  • 3309 / 12 / 0

Rejestracja: 2012
  • 10 / 1 / 0

Inne postrzeganie świata, poza tym wszystko jest w porządku z moim małym orzeszkiem. Okres zażywania około 9 miesięcy do chwil obecnych zawsze 900 mg kilka razy 1200+.. W poniedziałek znów zarywam noc zasnę pewnie rano. :-O
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Jedyny z dość dotkliwych dla mnie skutków ubocznych po nafaszerowaniu się DMX jest to, że przez kilka kolejnych dni szwankuje mi pamięć krótkotrwała. Więcej negatywnych efektów nie pamiętam.
Rejestracja: 2012
  • 59 / / 0

Żadko używam dexa, a kiedy już biorę to raczej w kierunku 3 platou. Z negatywnych skótków, jakie zauważyłem, to kilkusekundowe urywanie filmu, załóżmy wykonuję jakąś dziwną czynność, której potem zupełnie nie mogę sobie przypomnieć. Stany te występują głównie kilka, kilkanaście dni po zażyciu, w różnych sytuacjach i muszę się bardzo pilnować. Pamięć krótkotrwała też szwankuje, ale za to zwiększona jest wyobraźnia przestrzenna.
Posty: 77 Strona 1 z 8
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1472 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość