Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 1 z 5
  • 5 / / 0
siema, po spaleniu ziela wydaję mi się ze mam zupelnie inna faze niż np. moje towarzystwo tzn. myśli kotłują się we mnie, nie skończę o czymś myśleć a tu nowa myśl abstrakcyjna pojebana, drugą rzeczą jest ścisk w żołądku, trzęsienie się nóg, następnie zamula, potrafię siedzieć w jednym miejscu przed 30 min i gapić się w jeden punkt albo zachowywać się jak bym bym śledzony. Następnie słyszę ludzi który o mnie rozmawiają, mówią o moich błędach na trzeźwo, staje się aspołeczny nie chce mi sie rozmawiać najbardziej z laskami które wydają mi się pojebane, idioteczne itp . Uwielbiam ten stan lecz chciał bym mieć luźna przyjemna bańkę. co jest nie tak?
  • 22 / 1 / 0
dużo zależy od twojego stanu emocjonalnego przed spaleniem, od miejscówy, poczucia bezpieczeństwa, ekipy, drżenie mięśni to typowy objaw
  • 191 / / 0
Na Twoj problem polecam kokainę.
  • 8 / / 0
może zmień towarzystwo?
  • 881 / 9 / 0
Z tobą wszystko jest OK. Nie wiem czemu, ale tak już jest, że niektórych zajebiście zamula każde zielsko. Trzeba z tym żyć. Nie zazdrość tym ludziom lekkiej fazki, bo jeśli masz taki łeb jak ja to może być jeszcze lepiej niż masz. Zajebiste, dysocjacyjne, ostre, lekko paranoiczne jazdy połączone z zamianą każdego bodźca w falę rozkoszy cielesnej. Wystarczy dobry S&S i jest tak jak lubię. Zmień towarzystwo albo pal sam. To moja rada.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2011 przez Elwis, łącznie zmieniany 3 razy.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 332 / 38 / 0
Jak będziesz palił dużo to wszystko minie. A puki co to proponuje pozytywnie się nastawić przed paleniem, wypij sobię piwko, zapal i postaraj się wyluzować.
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M.
  • 182 / 3 / 0
moze za duze buchy sciagasz
  • 1457 / 18 / 0
Wyluzuj się, wkręć w jakiś ciekawy temat do rozmów, włącz jakiś fajny film, puść muzykę, którą lubisz.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 355 / / 0
kodeinowy szaman pisze:
moze za duze buchy sciagasz
Cos takiego nie istnieje.
Twój umysł dawno śpi, a ty nie...
  • 381 / 5 / 0
lse292 pisze:
kodeinowy szaman pisze:
moze za duze buchy sciagasz
Cos takiego nie istnieje.
To tak jakbyś był wjebanym alkoholikiem i mówił "nie da się wypić za dużo wódki.".
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 1 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.