Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 1 z 3
  • 58 / / 0
Mam pytanie bo zawsze sie zastanawiam w temacie mj oraz innych syntetycznych kanna, ile sekund trzeba trzymac w płucach dym zawierajacy kannabinoid np. THC by wchłonął się całkowicie, 2 sekundy, moze wystarczy 1 a moze 4 sekundy, nigdy nie wiem wiec trzymac nawet dym ? z 7-10 sekund mimo ze wzialbym w tym czasie kolejnego bucha. Ma to jakiekolwiek znaczenie czy poprostu wystarczy ułamek sekundy kontaktu w płucach i sprawa załatwiona ?
  • 614 / 3 / 0
z doświadczenia wiem, że głębokość zaciągania jego czas są co najmniej tak samo istotne jak sama baka. słyszałem, że optymalna długość to 5 s. (90% THC ponoć się wtedy już wchłania), powyżej tego czasu, dym stygnie i osadza się na płucach co zwiększa szkodliwość palenia. nie wiem ile w tym prawdy, ale dla mnie 5 sekund to absolutne minimum.
  • 2518 / 25 / 0
Ja tam zazwyczaj jak palę sam to ściągam porządną chmurę i trzymam tak 10-15sekund, po czym wypuszczam i zaciągam się kolejny raz. Jak palę w towarzystwie to potrafię przetrzymać dym tak długo, aż na nowo nie dojdzie do mnie kolejka. Wiem, że jest to niezbyt zdrowe, ale taki mam nawyk.
  • 332 / 38 / 0
Podobno 80% THC wchłania się od razu a im dłużej trzymasz tym więcej smoły zostaje w płucach. Ja biorę głębokiego bucha i od razu wypuszczam bez przetrzymywania bo to nie ma sensu.
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M.
  • 3007 / 7 / 0
Kiedyś czytałem że wystarczy trzymać 3 sekundy w płucach, wchłonie się maksymalna ilość THC reszta zostanie wypuszczona, zależy też jaką metodą się pali. Im dłużej trzymana w płucach tym więcej sub. smolistych okłada się na płucach. Przedostanie się do krwi to kwestia od 10 do 30 sekund. Nie wiem na ile wiarygodne info. Jak znajdę stronkę na której to znalazłem to podeślę


SS - Ja kiedyś z kumplem założyliśmy kask od motocykla :D Buch, szybkę zamknąć, wydech i znowu wdech, nie wiem czy mi się wydawało ale faza jak by większa
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2012 przez zombisztajn, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik zombisztajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1276 / 5 / 0
Jak to się kiedyś dowiedziałem, próbuję i ja trzymać buchy te 5 sek. Mimo wszystko jak to wygląda w praktyce nie wiem za bardzo, bo przecież nie będę co bucha liczył do 5.
  • 881 / 9 / 0
Ktoś ogarnięty pisał na forum, że 4 sekundy to maks ile potrzeba. Tyle też trzymam i jest git. :)
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 1457 / 18 / 0
3-4 sekundy i powoli wypuszczam, próbowałem kiedyś trzymać po 10 sekund i więcej, ale tylko mnie to nieprzyjemniej potem dusi, więc bez sensu, skoro krótko też jest dobrze.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 601 / 4 / 0
Przeważnie około 10s po ściągnięciu 3 dociągnięcia :D (mam mieszkanie wielbicieli mj i u nas palenie wygląda nieco inaczej niż wśród znajomych, u nas 1 buch to tyle ile dasz radę w płucach zmieścić, ja osobiście robię 3 dociągnięcia bo po więcej gryzie w płuca) ale rekord który mierzyliśmy stoperem 1.20, kumpel stary pływak 2.10 - masakrę z głową miał chłopak :D
Doświadczenie to to co osiągasz, kiedy nie osiągasz tego czego się spodziewałeś
  • 3007 / 7 / 0
Ja też umiem dużego bucha ściągnąć ale to bez sensu, wtedy całe THC nie dostanie się do krwi, marnowanie aby. Jedynie wiadro w tym przypadku pomaga bo dociągasz się dodatkowo większą ilością powietrza ale THC i tak się marnuje.
Uwaga! Użytkownik zombisztajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.