Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 55-60 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Witam. Mam maleńki przypał a mianowicie, Dziś jak co piątek udałem się na osiedle i koło godziny 19 dostaje telefon od mojego Ojca iż w naszym domu jest policja i szukają mnie (mieli nakaz przeszukania domu). W domu miałem maleńką chodliwe grzybów jest tego jakieś 100g może więcej. Policja wzięła tylko 4 grzyby 2z tacki (jeszcze rosnące) i 2 z suszenia(zrobili zdjęcia szafki w której znajdowała się reszta było ich dość sporo. Powiedzieli ze badania wykonają w ciągu 14 dni i przyjdzie powiadomienie. I moje pytanie jest takie co robić? Składać odwołanie o niską szkodliwość czynu ? Czy coś w tym stylu. I ile grozi mi lat więźnia za to (przypominam ze zwieli tylko 4grzyby porobili zdjęcia i pojechali, no i oczywiście ze jestem nieletni) ?
  • 2814 / 14 / 0
Uwaga! Użytkownik PcP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 157 / 5 / 0
Jeśli wyglądasz na dorosłego, jesteś inteligentny, masz 16+ lat, to mogą Cię traktować jako dorosłego. A jeśli tego nie zrobią, pewnie tylko kurator. Jeśli to Twój pierwszy raz, to w najgorszym przypadku dostaniesz zawiasy. Don't worry, man :D
Jajka %-D
  • 78 / 1 / 0
I jak sytuacja, co ci chcą wkręcić?
  • 3900 / 244 / 13
Szybkie pytanie - czy strzykawki z grzybowymi zarodnikami są w PL legalne? Chodzi o zakup z zagranicy, ofc w celach publicznej profanacji złych i niedobrych narkotyków ;)

Odpowiedź na to pytanie znajduje się już na forum. Korzystaj z =3&keywords=zarod*%20grzyb*]wyszukiwarki - PcP
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje

Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.

[img]
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć

Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.

[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.