Stymulanty: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 15 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2010
 • 2428 / 75 / 0

Z czym można ciekawie zmiksować DCP ? :-D Oczywiście pytam czysto teoretycznie ^_^
Samo dorzucanie DCP mija sie z celem bo kolejna kreska musi być x2 jak poprzednia żeby było dobrze , a szkoda mi materiału na takie zabawy :rolleyes:
Myślałem o Etkacie , bo nic innego ciekawego mi do łba nie przychodzi , ale nie wiem czy to dobry pomysł %-D
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 21 / / 0

Próbował ktoś mixowac DMC z np. ETHCAT lub 3-FMC czy tez czyms innym? Jak efekty? Sama slabo sie sprawdza, a zagranica pisza, ze dobra do laczenia z ketonami. Sytuacja cos jak z MDAI które samo jest slabe, a w mixie wiadomo czasem, az niebezpieczne.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

„Nigdy nie słyszałam o naloksonie. Dopóki nie uratował mojego życia”

W Wielkiej Brytanii trwa kampania promująca nalokson, lek pozwalający uniknąć przedawkowania opioidów. Brytyjczycy podążają za zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, zgodnie z którymi dostęp do środka powinni mieć użytkownicy opioidów i ich bliscy. W Polsce nalokson ciągle mogą stosować tylko służby medyczne.
Rejestracja: 2006
 • 315 / 7 / 0

Podbijam pytanie kolegi,czy był by dobry mix E-kot z DCP?Albo chociaz czy biezpieczny.

scalono - surveilled

jak z miksem malutkich dawek rti-111 około 100mg,gdzie po 8-10 godzinach chce zjesc tramsa z kodą?
Rejestracja: 2015
 • 989 / 48 / 0

Zamierzam dzisiaj pić alko, wiadomo, że depresantów się nie łączy, więc benzo odpada. Ale gdybym przesadził z tym alko i chciał się troszkę otrzeźwieć mixem stymulantów to po powrocie do domu, jeszcze tej samej nocy benzo na zaśnięcie po tych stimach będzie wskazane czy nie?
Rejestracja: 2009
 • 5477 / 342 / 10

Natomiast samo alko słabo usypia do stimów. Zależy jakie stimy: serotoninergiczne – najprędzej; ketony dopaminergiczne – średnio; ametaminy – szanse nikłe. Z benzo szanse wzrastają, no ale nie podałeś żadnych dawek, więc na dwoje babka wróżyła.
Rejestracja: 2014
 • 448 / 22 / 0

2fa zmieszaj z 3fa w proporcji 1:2 i masz miks do alko jak znalazł. Oral 60/80mg i nie ma dużego wjazdu na serce a spać się nie chce. A chce na bajery jest duża. 4fmph z połączeniu z alko daje bardzo ciekawy i euforyczny stan i co ważniejsze jeśli nie przesadzisz z nim nie wjedzie Ci na serce. Praktykowalem te substancje wraz z alko i polecam. Też miewam po całym tygodniu tak iż jest jakaś okazja do napicia się w sobotę to mnie o 12 scinalo po 3 piwach i chciałem bardziej spać niż siedzieć i rozmawiać z innymi, chociaż alkoholu nie czułem w dużej mierze.
Rejestracja: 2016
 • 145 / 2 / 0

Czy można łączyć IPH z antydepresantem?
Rejestracja: 2018
 • 5 / / 0

Ostatnio słyszałem od babci (była pielęgniarką), że mix kofeiny z atropiną działa podobnie do morfiny. Niestety nic nie znalazłem w internecie na ten temat ani nie mam dostępu do atropiny. Jak by ktoś to sprawdził i podzielił się tym na forum, byłbym mu bardzo wdzięczny. A jak to rzeczywiście w ten sposób działa to będzie jeszcze lepiej.
Rejestracja: 2019
 • 2 / / 0

Hejo,
co z legalnych/możliwych łatwo do kupienia substancji polecacie zeby maksymalnie pobudzało. Myślałem nad DMAA + kofeina :) Ewentualnie żeby rozje*** głowe :)
Pozdrawiam Cieplutko
Rejestracja: 2019
 • 31 / 2 / 0

DominoJachas96 łatwo dostępne to myślę że pseudoefedryna i kofeina. Z tym pierwszym to jest mały problem jeżeli ktoś lubi przejebac amfe to go nie klepnie chyba że kilka opakowań preparatu a tu kolejna przeszkoda ponieważ będzie to kosztowne oraz dzięki ustawie będziesz musiał się nachodzić po aptekach. Chociaż taki mix to ja bym ci radził żebyś nie brał za dużo i przy mniejszych dawkach zobaczył jak twój organizm na to reaguje.
Posty: 15 Strona 1 z 2
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości