Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 173 • Strona 1 z 18
  • 250 / 1 / 0
Jakieś macie obserwacje na ten temat? Niby oczywistym jest że jak się pali często to można spalić więcej. Ale to chyba raczej kwestia obycia świadomości z hajem a nie odporność organizmu. Jak zaczynałem palić zauważyłem nawet że z każdym paleniem łatwiej jest się upalić. I przy częstym paleniu ganja wygina szybciej. A po przerwie palę i trochę trwa zanim złapię za głowę. Jakieś obserwacje w tym temacie? Szczególnie interesuję mnie spojrzenie tych którzy przerabiają naprawdę duże ilości.

Ja odnoszę wrażenie że na początku bania łapie przy pierwszych buchach słabiej a potem z każdym coraz mocniej. A przy pewnym stażu odrazu wchodzi na pewien pułap i już niewiele da się do tego dodać.
  • 640 / 5 / 0
Ziomek mówi że to jak ze szlugami.Najpierw się kręci w głowie potem już nikomu się nie kręci.
  • 140 / 4 / 0
Dopóki paliłem to tolerancja niestety cały czas rosła. Kilka lat temu na początku przygody z mj jedno grube nabicie fifki starczało żeby być completely stoned - teraz grubo ponad sztukę z jointa, czyli pewnie z 5-6 razy tyle.
  • 238 / / 0
/\ jebana przykra prawda, magia znika zostaje tylko chill i chęć zajebania więcej aż uśniesz. Jak nie robisz przerw to lipa.
  • 13 / / 0
Jak zaczynałam przygodę z ganją to potrzebowałam bardzo mało, 2 - 3 buszki i było dobrze, a teraz potrzebuję już więcej 4 - 5 jointów, żeby się dobrze zaj...bać, a już w ogóle jak od roku jaram prawie dzień w dzień, oczywiście były przerwy, ale krótkie.
  • 370 / 11 / 0
Tolerkę trzeba szanować, nie pozwolić urosnąć. Jak dla mnie 2 tygodnie palenia, 2 przerwy to idealny, stabilny system.
Uwaga! Użytkownik Machine205 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1276 / 5 / 0
Mi tam zawsze, 1, 2 buchy z tłoka i zawsze klepie jak powinno. Później jakiś inny wynalazek, ale nie blant i wychodzi po pół grama na łba i gra gitara, ale i tak jak już się pali, to sztukę do kieszonki się chowa.
A tłoczek zawsze klepie, złapie się jednego, a drugiego już się robić nawet nie chce. :)
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2011 przez SzatanskiSkoczek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 26 / / 0
Gdyby nie ta tolerka to palił bym non-stop. Palę zwykle ciągami po kilka tygodni/miesięcy i ilości spalanego stafu pod koniec ciągu są straszne. Ahh pierwsze lufki - 1 porządny buch i pizda zeszła po 10 godzinach %-D Wtedy jeszcze był zjazd. Teraz po trzech miesiącach palenia niemal cały czas po skopceniu blanta z połówki trzyma nie więcej jak 20 minut :'( Jeszcze jakiś rok temu przy ciągłym paleniu 1-2 wiaderka robiły dzień w dzień tak samo i faza powoli skracała się w czasie. Teraz nie tylko jest coraz krótsza, ale i coraz słabsza :-/
  • 1457 / 18 / 0
Jak pale to nigdy nie więcej niż 4-5 dni pod rząd, przeważnie już po trzecim dniu kilka kolejnych jest trzeźwych. Ale to nie tylko ze względu na tolerancję, ale po prostu szybko mi się nudzi jaranie dzień w dzień.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 186 / 1 / 0
Machine205 pisze:
Tolerkę trzeba szanować, nie pozwolić urosnąć. Jak dla mnie 2 tygodnie palenia, 2 przerwy to idealny, stabilny system.
również podzelam ten system :)
A co do tolerancji, to rośnie i nie spada za szybko (o ile w ogóle spada) jak się przestanie nagle palić. Potwierdzone X razy z autopsji.
Nie dochodzą PMki.
ODPOWIEDZ
Posty: 173 • Strona 1 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.