Pirybedyl+clon+bupropion

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

Co Wy na TO ? taka mala alternatywa dla dragow .Tez pyt -mozna dodac do tego selegiline ?
  • 407 / 1 / 0

Najlepiej jeszcze dodać alkohol i coś z SSRI. Jeśli masz takie założenie, że chcesz sobie rozpierdolić mózg.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Pozew Misiewicza przeciw Misile oddalony. Sprawa dotyczy kupowania używek za pieniądze publiczne

Misiło w ubiegłym roku poprosił ministra obrony narodowej o wykaz transakcji ze służbowych kart kredytowych, aby dowiedzieć się, czy "pan Misiewicz nie kupował narkotyków lub alkoholu (...) płacąc kartą kredytową".
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

Morbid Angel pisze :
Najlepiej jeszcze dodać alkohol i coś z SSRI. Jeśli masz takie założenie, że chcesz sobie rozpierdolić mózg.

Nie mam ,dlatego pisze tu,majac nadzieje ze ktos sie wypowie...Selegilina (przyznaje moj blad-niedoczytanie -wiem ze interakcje w tym miksie moga byc niebezpieczne,odrzucam te wersje.

Co sadzicicie o pronoranie+bupropion?Do tego tak jak napisalem benzo.Jakies interakcje,niebezpieczenstwo ?
  • 641 / 5 / 0

Nie sądzę by były jakieś niebezpieczeństwa wynikające z miksu bupropion i piribedil, chyba że o czymś nie wiem, ale nie ma przeciwskazań do łączenia tych leków, natomiast zastanawiam się nad profitami wynikającymi z takiego połączenia?
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

WIesz w wyobrazni to uklada sie dobrze : dopaminowa euforia,pewosc siebie,stymulacja,wzmocnienie dzialania dopaminergicznego bupropionu.Wzmocnenie dzialania antydepresyjnego bupropionu.Clon zadziala przeciwlekowo,aktywizujaco...Zdaje sie byc to ciekawe...a jak w praktyce -niewiem
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata