uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 2336 / 8 / 0
Mam pytanko, takie jak z tematu- czy da radę podhodować małe tydzień-półtora w boksie i potem wysadzić je na spota. Roślinek jest 6- 3 shamany,1x passion, 2x easy sativa (wszystkie femanizowane F1 od duch'a). Zostało mi trochę miejsca w boksie i chciałbym w plastikowych kubeczkach, pod hps'em 200 dać im trochę wystrzelić. Normalnie siedzi tam kilka AF'ów (22/20). Te maluchy chciałbym wsadzić 12dzień/12noc- przykrywać je czymś ciemnym, gdy automaty, będą oświetlone. Jest sens z takim kombinowaniem, czy lepiej rzucać je od razu na spota? Nie chciałbym, żeby się za bardzo "zestresiły". I.... tak trochę z innej beczki (ale nie chcę śmiecić gdzie indziej)- nawóz na weg'a- Jest sens wybierać coś inego niż biohumus, czy ten w zupełności wystarczy?
Z góry dzięki za pomoc. Peace
Ed
Temperatura w boksie wacha się od 22-30 stopni, wilgotność 30-55.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2011 przez blablab, łącznie zmieniany 2 razy.
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 461 / 6 / 0
Powinno się trzymać roślinki przed wysadzeniem na out'a w boksie (lub parapecie) aby podrosły, czyli - TAK! Jak najbardziej!

Co do nawozów to Biohumus według mnie wystarczy ;)
Uwaga! Użytkownik elitesse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
to oczywiście zależy od genetyki pestek a tu mamy f1/fem es/sh sh bardzo dobrze radzi sobie po 7 dniach z pod hps - na out
es ma większe problemy ale jak to juz jest z pestkami f1 nie sa one w pełni stabilne es polecę do 2-3 tygodni pod hps next out
do tego polecam dokupić pakiet rozszerzony z op. Bo gatunki które posiadasz mogą cie bardzo zaskoczyć.
Uwaga! Użytkownik enaone nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.